Kategoriler

Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tümünü Göster

Son Makaleler

Portre İşlemeli Tuz Lambası Bu kategoride toplam 2 Ürün Var

Tamamen el işçiliğinin ürünü olan portre işlemeli tuz lambası modellerimiz sevdiklerinize armağan edebileceğiniz, onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermenin en anlamlı ve şık hediyelerdendir. Portre işlemesi sayesinde kişiye özel bir anlam kazanan tuz lambalarımız böylelikle doğal kaya tuzu kristalinin sağlıklı kullanımından, mümkün olan en şık şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır. Yetenekli resim öğretmenlerimiz tarafından oldukça titiz bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkan portre işlemeli tuz lambalar, sevdiğiniz kişinin sizin açınızdan ne kadar “özel” olduğunu göstermenin en prestijli yoludur.

Doğal tuz kristallerinin ortama yaydığı negatif iyonlar sayesinde solunan havanın kalitesini arttırdığı artık herkesçe bilindiğinden tuz lambalarına hemen her yerde rastlıyoruz. Ancak bu herkeste bulunan lambalardan daha farklı bir görsellik arayanlarsa daha özel armağanlar arıyor ve aradığını tam da burada buluyor. Cankirituzlamba.com olarak armağanların en değerlisini vermenizi sağlıyor ve el emeği göz nuru portre işlemeli tuz lambası modellerimize çok cazip fiyatlarla sahip olma imkânı sunuyoruz. Bir ömür boyunca saklanacak ve her bakıldığında, armağanı veren kişinin ne kadar önemli olduğunun hatırlanacağı bu özel hediyeler herkes için bir mutluluk kaynağı olacaktır.

Hediyenin verildiği ilk anda şaşkınlık karışık bir mutluluk yaşanmasını garanti eden üzeri porte işlenmiş kaya tuzu lambalarımız siparişiniz üzerine resim öğretmenlerimiz tarafından çok kısa bir sürede tamamlanır ve zaman kaybetmeksizin firmamız tarafından hemen kargoya verilir.