Kategoriler

Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tümünü Göster

Son Makaleler

Bulaşık Makinesi Tuzu Bu kategoride 1 Ürün Var

Doğal Çankırı kaya tuzu kristallerinden elde edilen özel bulaşık makinesi tuzu deterjanıza ek olarak kullanabileceğiniz tamamen organik bazlı bir temizlik ürünüdür. Bu doğal kaya tuzu bulaşıklarınızın üzerinde insan sağlığına zarar veren tehlikeli kimyasallar kalmadığınızdan emin olmanızı sağlar. Derinlemesine temizlik imkânı sunan ve anti bakteriyel özelliği sayesinde bulaşıklardaki zararlı mikroorganizmaları öldüren ve özel kaya tuzundan üretilen bulaşık makinesi tuzu ayrıca bulaşık makinenizin temizlenmesine de yardımcı olmaktadır. Yemeklerin temas ettiği bulaşıklarında deterjan artığı kalmamasını isteyen ve bu soruna doğal yoldan çözüm arayan ev kadınlarının tercihi olan kaya tuzu, organik yapılı olduğu için en sağlıklı tercihtir. Kullanım kolaylığı sunmak adına özel olarak işlenerek paketlenen Çankırı kaya tuzundan üretilen ve katkı maddesi içermeyen özel tuz, bulaşıklarınızdaki kimyasal kalıntıları düşünmeden, makinenizde güvenle kullanmanızı sağlayacaktır. 

Çankırı Tuz Lamba Özel Bulaşık Makinesi Tuzu Kullanmanız,

  • Özel formülü sayesinde bulaşık makinenizi kirece karşı etkili şekilde korur.
  • Bulaşıklar üzerinde ki su lekesi ve kireç kalıntılarının temizlenmesini sağlayarak çok daha temiz olmasına katkı sağlar.
  • Makinenizin rezistansının korunmasına katkı sağlamasının sonucu olarak yüksek performansla çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Bulaşık makinelerinin ömrünün çok daha uzun olması, performansının yükselmesi, suda yer alan kirece karşı korumak ve bulaşıkların lekesiz ve temiz kalmasının en etkili yolu Çankırı Tuz Lamba Özel Bulaşık Makinesi Tuzu kullanmaktır.