Kategoriler

Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tümünü Göster

Son Makaleler

Alışveriş Prosedürü

Alışveriş Prosedürü

Elektronik Alışveriş Yapabilmek İçin Uygulanması Gereken Adımlar:

1) ilk olarak almak istediğiniz kaya tuzu tuz lambaları ve diğer ürünlerimizin seçimini yaptıktan sonra Sepete Ekle butonunu tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz.

2) Daha sonra sitemizin üst sağ kısmında yer alan Sepetiniz butonunu tıklayarak  sitemize üye olarak alışveriş yapabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi 'ÜYE GİRİŞİ' kısmına girebilirsiniz.

3) Sepetiniz butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada alışveriş sepetinize eklediğiniz tuz lamba , kaya tuzu, kaya tuzundan üretilen diğer ürünlerin adedini ve tutarını görebilirsiniz.

4) Sepetinizdeki ürünlerin ödemesini kredi kartı, havale/eft, kapıda ödeme, Payu ve Paypal ödeme sistemlerinden birini tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz.Değerli müşterilerimiz kapıda ödeme seçeneğini ödeme alternatifi talebe bağlı olarak olarak sizlere yakın zamanda sunduk. Bu alternatifi de ödeme seçeneği olarak tercih edebilirsiniz.

5) Sipariş ettiğiniz ürünlerin ödemesini yaptıktan sonra ürün teslimimiz 1-2 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz kargo adresine yapılır.Yapmış olduğunuz alışverişlerinizin tamamı için kargo bedeli 8 TL'dir.