Kategoriler

Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Vergi
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tümünü Göster

Son Makaleler

Hakkımızda

Hakkımızda

2011 yılında faaliyet göstermeye başlayan CANKİRİTUZLAMBA.COM yapmış olduğu büyük atılımlar sayesinde Türkiye'nin en büyüğü haline gelmiştir. Halit Özata Gıda Bakliyat San. ve Tic.  Ltd. Şti. ortaklarından Ali Rıza ÖZATA tarafından kurulan ÖZLÜ BAKLİYAT-BAHARAT firmasına bağlı olarak faaliyet gösteren Çankırı tuz lambası sitesi tuz lambası ve kaya tuzu alanında satış hacmi açısından Türkiye'nin en büyüğüdür.

Çankırı Tuz Lamba, Türk Patent Enstitüsü tarafından alanıyla ilgili tüm sınıflarda tescilli markadır.

CANKİRİTUZLAMBA.COM Çankırı'da yer alan üretim merkezimiz ve bu merkezde çalışan ekibimiz aracılığıyla hizmetini şubelerimizce Türkiye'nin 81 iline hızlı şekilde sunar.

Ilgaz Dağı

TUTKUMUZ

Ilgaz dağının tertemiz havasından esinlenerek güzel ve doğal ürünler üretiyoruz. Tüm ürünlermizi büyük bir tutkuyla yapıyor ve Türkiye’mizin 81 iline ulaştırıyoruz. Bir tuzdan üretilebilecek herşeyi üretmek için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Çankırı kristal tuz lambaları doğal güzellik, görsellik gibi yaşam şartlarımıza bütüncül açından hizmet etmektedir. İnsanlarımızı her geçen gün daha da bilinçlendiriyoruz ve tüm canlılar için daha sağlıklı bir çevreyi teşvik ediyoruz.

tutkumuz 1tutkumuz 2

  

ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimiz saf Çankırı Kaya tuzudur. Çankırı tuzu mineral değeri bakımından zengin ve bir çok kişi tarafından kabul edilmiş ve hala edilmekte olan yeryüzünün en saf tuzudur. Ekibimiz Çankırı tuz kristallerinden muhteşem ürünlerimizi oluşturmak için büyük bir özveri ile hareket etmektedir.Ürünlerimiz doğal şekilde hiçbir kimyasal madde ile teması sağlanmadan sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle bizim üretimlerimizin büyük bir kısmı geri dönüşümlü olarak sağlanmaktadır. Biz adil ticaret şartlarına uygun ve çevre dostu tuz lambalarımızla sizlere hizmet sunmaktayız.

 kayak merkezi 1kayak merkezi 2

HİKAYEMİZ

Son 10 yılda Dünyamızın ve dolayısıyla ülkemizin kirlenmeye başlaması ve sağlık koşullarının ciddi derecede bozulması nedeniyle insanlarımız için doğadaki en önemli iki maddeden birisi olan 84 mineralli tuzdan en etkili şekilde yararlanması için gerçek kişilerle yola koyulduk aslında. Bugun sektörün en büyüğü olmamızın altında yatan en büyük etken budur. Daha sonra ki süreçte tüm aşamalarımızı sizlere en profesyonel şekilde sunmak için hizmetimizin her aşamasına uzman kişiler yerleştirdik ve bu şekilde hizmet sunmaya başladık. Müşterilerimiz bize güvendi biz ise müşterilerimizin güvenini kazanmak için daha çok çalıştık. Sayemizde pek çok insanımıza iş olanağı doğdu ve hergün sayısı artan büyük bir ekiple sağlıklı ve kalteli bir hayat için seferber olmaya devam ediyoruz.

hikayemiz 1hikayemiz 2

TİCARİ ANLAYIŞIMIZ

Çankırı’mızda tuz lamba işini yapan ancak yapmış olduğu tuz lambasını pazarlayamayan pek çok insan olduğu için o insanlarımıza katkı sağlamak amacıyla o insanlarımızla kurduk ekibimizi. Bunu yapmamızın sebebi Çankırıda tuz için emek veren insanlarımıza katma değer oluşturmak ve Çankırımızın kalkınmasına dolayısıyla ülkemizin kalkınmasına bir nebze bizim de faydamız olsun istedik. Oluşturduğumuz sistemin her kademesinde bu insanlarımıza yer verdik ve sizler için büyük bir aile oluşturduk.  Burada adil bir ticaret döngüsü oluşturmayı amaçladık.

tuz lambası üretimi 1

ÇALIŞANLARIMIZ

Çalışanlarımız ticari anlayışımızda belirtildiği gibi ağırlıklı olarak Çankırı’da bu işi yapan ancak istedikleri gibi pazarlayamayanlardan oluşmaktadır.  Ayrıca ürünlerimizi daha da geliştirmek için ağırlıklı olarak bayanlarımızın fikirlerinden yararlanıyor ve Ar-ge çalışmalarımızı bu kapsamda ele alıyoruz.

kaya tuzu ve tuz lambası AR-GE                                                  

SOSYAL AMACIMIZ

cankirituzlamba.com olarak doğal yaşama ilişkin tüm faaliyetleri takip ediyor ve imkanlarımız ölçüsünde bu tür kurum,  kuruluş ve toplulukları destekliyoruz.

Çankırı Tuzlamba Şube Bilgileri

Kayseri Şube: Ayten ÖZATA- Özlü Baharat

Kayseri Şube Adres: ÇORAKÇILAR MAH. SOKULLU CAD. 42 A MELIKGAZI/KAYSERI