Büyük Boyut Kare Tuz Sabun

Yeni ürün

Kare şekilli tuz sabunudur.

Daha Fazla Detaylar

6,00₺

1316 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Standart kaya tuzu sabunu olan büyük boyut kare tuzu sabun, kristal tuz sabun ile aynı yapıda olmasına karşın taneler daha gevşektir.

Tuz sabununun el sağlığı açısından önemi nedir?

Günümüzde domuz gribi gibi bulaşıcı olarak nitelendirilen hastalıkların el sağlığını doğrudan ilgilendirdiğine dair açıklamalar mevcuttur. Dolayısıyla ellerin temiz olması büyük önem taşımaktadır. Özellikle kristal tuz sabunu gibi daha küçük hacimli ve gideceğimiz yerlerde çantamızda vs. taşıyabileceğimiz bir kaya tuzu sabununun el ile teması durumunda mikrop olarak nitelendiren maddeleri kaldırıcı ve önleyici niteliğe sahip olduğu için el ile bulaşan hastalıklara karşı koruyabilmektedir. Ayrıca elin tuz sabun ile teması durumunda parmakların hareket etmesi el kaslarının güçlenmesine de katkı sağlayabilmektedir. Öte yandan kuru bir kaya tuzu sabunu, avuç içinde ki ter miktarının da dengelenmesine katkı sağlayabilmektedir.

Bir Yorum Yaz

Büyük Boyut Kare Tuz Sabun

Kare şekilli tuz sabunudur.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2017-05-17

sivilceleri kurutuyor,cildi temizliyor.

Sivilcelerimi bir bu urun kurutabildi.siyah noktalari da zamanla temizliyor.ayni denize girmis gibi tertemiz oluyor.ama mutlaka nemlendirici bir kremle kullanilmali.yoksa cildin problemsiz taraflarini da kurutuyor.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (1) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu