Orta Boy Piramit Çankırı Tuz Lambası

tlb0211178

Yeni ürün

Piramit kaya tuzu lambası

2-2,5 kg ağırlığındadır.

Ürün lambalıdır.

Daha Fazla Detaylar

480,00₺

1343 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Piramit hakkında genel bilgi:

Piramit deyince ilk olarak Mısır Piramitleri akla gelmektedir. Dünyanın 7 harikasından biri olma özelliğine sahip Mısır'da ki Gize piramitlerinden biri olan Keops Piramitidir.Piramit yapıları dünyanın farklı yerlerinde yer alsa da piramitlerin Mısır ile özdeşleştiğini söyleyebiliriz. İnşa edilen en önemli piramitin, piramit tuz lambası şekline benzeyen Gize Piramitleri'nden birisi olan Keops Piramiti olduğunu söyleyebiliriz.

Piramit tuz lambası tarihçesi:

Dünya'da piramit şekilli tuz lambaları ilk olarak himalaya tuzundan yapılmıştır. Piramit şekilli kaya tuzu lambalarının ilk olarak himalaya lambaları ile tanındığını söyleyebiliriz.

Çankırı kaya tuzu beyaz olduğu için bu tuzdan üretilen tüm lambalar içerisinde yer alan ışığın rengini alabilmektedir. Piramit tuz lambası da şekerlik tuz lambası gibi sahip olduğu orantı sayesinde içerisine koyulacak farklı renkteki tüm ışıklar dengeli şekilde dağılmaktadır.

Piramit tuz lamba faydaları:

Her nekadar piramit şekilleri için batıl inançlar olsa da piramit tuz lambalarının faydası da diğer tuz lamba faydaları gibi ısınan tuz miktarının yüksek olması ile ilgilidir. Yani ister piramit olsun ister farklı bir ürün olsun sahip olduğu kaya tuzu miktarı arttıkça yayılan negatif iyon daha da artacağı için faydası da artacaktır. Bu nedenle sahip olduğu faydasının sadece sahip olduğu Çankırı kaya tuzu ile ilgili olduğunu söyleyebiliri.

Bir Yorum Yaz

Orta Boy Piramit Çankırı Tuz Lambası

Piramit kaya tuzu lambası

2-2,5 kg ağırlığındadır.

Ürün lambalıdır.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2021-09-17

Memnuniyet verici

O kadar ilgililer ki sağolsunlar

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-09-29

Piramit tuz lambam geldi, Rabbim sizlerden raz olsun.

Cumartesi siparişini verdiğim piramit tuz lambam bugün geldi. Denemek için kutusunu açar açmaz hemen takarak kullanmaya başladım. Kullandığım odanın havası inanılmaz şekilde değişti ve ortama ferahlık geldi. Gece lambası olarak gece kullandığımda nasıl bir değişiklik olacağı ile ilgilide size dönüt vereceğim. Tuz lambasının etkisinden dolayı şuan daha rahat nefes alıyorum. Rabbim sizlerden razı olsun böyle güzel ürünlere vesile olduğunuz için.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Menu