Çok Satanlar

Granül Çankırı Kristal Kaya Sofrada Öğütme Tuzu 10 Kg

Granül Çankırı Kristal Kaya Sofrada Öğütme Tuzu...

450,00₺ 600,00₺
Sınırlı özel teklif
10 Kg Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu

10 Kg Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu

450,00₺ 600,00₺
Sınırlı özel teklif
Granül Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

Granül Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

225,00₺ 300,00₺
Sınırlı özel teklif
Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

225,00₺ 300,00₺
Sınırlı özel teklif

ABAJUR TUZ LAMBA 

Şıklığıyla dikkat çeken ve doğal kaya tuzundan üretildiği için klasik tuz lambalarının sağlık açısından sağladığı tüm faydalara sahip olan abajur tuz lambası çeşitlerimiz, ev ve iş yerinde şıklığıyla dikkat çeken tuz lambaları kullanmak isteyenlerin seçimidir. En çok ilgi gören ürünlerimiz arasında yer alan abajur tuz lambası modellerimiz iki aşamalı şekilde ve sıfırdan son aşamaya kadar tamamen el işçiliğiyle üretilmektedir. Arzu ettiğiniz her renk lambayla kullanabileceğiniz için dekorasyon stili fark etmeden her mekanda kullanılabilen kaya tuzundan abajur çeşitlerimiz klasik modellerin yanı sıra üstü işlemeli, özel tasarım ve daha modern görünüme sahip abajurlar da bulunmaktadır.

Abajur Tuz Lambası Hakkında

Tuz lambaları son zamanlarda bireylerin hem dekorasyon olarak fazlası ile güzel gördükleri için hem de sağlık için oldukça faydalı olduğu için evlerinden ayırmadıkları tuz lambaları arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de abajur tuz lambası modelleridir. Bu modeller bireylerin daha klasik eşyalar tercih ettiği ve daha farklı meç edilmek istendiği mobilya dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Abajur tuz lambası modellerini incelediğimizde satıldığı internet sitesinden sitesine ve dekorasyon mağazasından mağazasına fiyatları değişmekle beraber fiyatlarını etkileyen boyutlar mevcuttur. Örneğin Çankırı tuzunun boyutunun ne kadar olduğu ve yapım aşamasında abajur yapımının verdiği emek oldukça önem arz etmektedir. Abajur tuz lambaları da diğer tuz lambaları gibi birçok fayda sağlamaktadır.

Abajur Tuz Lambalarının Sağladığı Faydalar

Abajur tuz lambaları da unutulmamalıdır ki her ne kadar model ve kullanılan yan ürünler dışında tuzlar genelde aynı bölgeye aittir ve aynı özellikleri göstermektedir. Abajur tuz lambalarının faydalarına baktığımızda şunları açıkça ifade edebiliriz:

  • Havadaki eksi iyonun(negatif iyonun) sayısını artıran tuz lambaları havada var olan mikrop ve bakterileri de öldürerek patolojik reaksiyonlara sebep olabilecek ihtimalleri azaltarak bireyin sağlık kalitesini yükseltmektedir.
  • Yorgunluğa, strese, migrene, var olan bütün cilt hastalıklarına, dikkat eksikliği, heyecan, uykusuzluk, grip, nefes darlığı, bronşit, astım, solunum yollarında meydana gelen sıkıntı ve rahatsızlıklara karşı da oldukça iyi gelmektedir.

Abajur Tuz Lambalarının Kullanıldığı Yerler

Abajur tuz lambaları her ne kadar yukarıda faydalarını ifade etmeye çalışsak da faydası olan bir şeyi ham madde olarak almak mantıksız olacaktır. Bu nedenle bu konunun zanaatkarları tuzları işleyerek birer masa lambasına, bibloya ya da birer lambaya çevirebilmektedir. Bu nedenle bu şeyler genelde evde kullanılmaktadır.

Gösterilen 1 - 27 ile 27 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 27 ile 27 arasındaki öğeler

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu