Çok Satanlar

Granül Çankırı Kristal Kaya Sofrada Öğütme Tuzu 10 Kg

Granül Çankırı Kristal Kaya Sofrada Öğütme Tuzu...

350,00₺ 466,66₺
Sınırlı özel teklif
10 Kg Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu

10 Kg Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu

350,00₺ 466,66₺
Sınırlı özel teklif
Granül Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

Granül Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

175,00₺ 233,33₺
Sınırlı özel teklif
Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

175,00₺ 233,33₺
Sınırlı özel teklif

GAZ LAMBASI ŞEKİLLİ TUZ LAMBA 

Gaz lambası modellerimiz, diğer tuz lambası modellerinde olduğu gibi tamamen el işlemesi ile yapılmaktadır. Türü gereği  Portre işlemeli modeller ve yüzey işlemeli modellere de olduğu gibi üzerine çizim, şekil vs eklenememektedir. Ayrıca gaz lambası yapımında kullanılan bazı yöntemler abajur modelerin alt kısmının yapımıyla benzer özellikler taşımaktadır.

Eskiden insanların aydınlanmak için kullandığı gaz lambası şimdilerde evlerde süs amaçlı yer almaktadır. Çünkü elektrik gaz lambasının aydınlığından çok daha fazla ışık saçarken aynı zamanda da daha uzun süre açık kalabilmektedir. Hal böyle olunca kişiler de ellerindeki lambanın süs şeklinde kullanılmasını isteyebilir. Bazıları nostaljik bir görünüm için lambaları bazen yanık halde görmek ister. Ama gaz lambalarının yanarken çıkarmış olduğu koku nedeniyle rahatsız olunabilecektir. Gaz lambalarını tuzlardan elde etmek hem kokuyu giderir, hem de lambanın daha sağlıklı ışık saçmasını sağlar.

Tuzdan Üretilen Gaz Lambası

Gaz lambası doğal tuzlardan üretilerek kullanımda daha sağlıklı bir alan yaratabilmektedir. Bilindiği gibi doğal tuzlar astımdan nefes darlığına kadar pek çok hastalığa iyi gelmekte, bulunduğu ortamda her zaman ferah bir hava yaratmaktadır. Aslında bu lambaların tamamında şifacı bir özellik bulunmakla beraber içerisindeki ışık ya da ateş yandıkça kişiye sakinlik de sunan bir esinti mevcuttur. Özellikle nefes darlığı yanında migren hastalarının da tedavi amaçlı bu lambaları çok tercih ettiği bilinmektedir. Migren sorununun yetersiz kan akışı nedeniyle ortaya çıktığı düşünülürse ortaya çıkan ferah hava sayesinde daha kolay bir kan akışı ve daha az migren atakları olacağı bilinmelidir.

Gece Uyurken Tuz Gaz Lambasını Yakın

Gaz lambası aldığınızda bunu tuz üretimlerden seçerseniz mutlaka lambaları gece boyu açık tutmanız gereklidir. Çünkü tuz içerisindeki lamba yandıkça ısınarak havaya ferah bir salınım sunar. Bu sizin hem daha rahat hem de daha derin bir uyku uyumanıza yardımcı olmak için yeterlidir. Sabahları dinç uyanmak, gün içerisinde esnemeden dolaşabilmek, gün boyu biriken yorgunluğu da gece uyurken atmak tuz lambaları ile mümkün olmaktadır.

Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu