Lale Kaya Tuzu Lambası

tlb0341082

Yeni ürün

Ortalama Ağırlık : 2-3 kg ağırlığındadır.

Ürün lambalıdır.

Daha Fazla Detaylar

420,00₺

2314 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

En çok sevilen bitkilerden olan laleye, duygusal yönü ağır basan pekçok durum ve olayda yer verilmektedir. Özellikle özel günlerde hediye amaçlı tercih edilen lale şekilli tuz lambası, en çok tercih edilen bitki şeklilli kaya tuzu lambalarındandır

Bir Yorum Yaz

Lale Kaya Tuzu Lambası

Ortalama Ağırlık : 2-3 kg ağırlığındadır.

Ürün lambalıdır.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2017-09-20

Ablama kristal tuz lambası aldım.

Ablam benden kristal kaya tuzu lambası istedi. Başta marketlere baktım ancak böyle bir şey göremedim. Daha sonra Çankırı tuz lambasından bunu buldum ve zaman kaybetmeden sipariş ettim. Lamba kısa sürede geldi. Ablama vereceğim için çalışıyor mu çalışmıyor mu diye denemek için lambayı yaktım. Tüm odalara uyuyor. Ambalaj hakkında yorum yapamayacağım ama lamba kusursuz bir şekilde çalıştı. Fiyatı makul. Herkes için güzel bir hediye olabilir.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-05-18

Nefes aınan her evde en az bir adet tuz lambası olmalı

Her evde olmalı. Ne kadar memnuniyetimizi yazsamda kullanmadan faydasını tam olarak anlayamazsınız. Nefes alınabilen her evde ve evin her odasında en az bir tane olması gerekiyor tuz lambası. 4 aya yakın bir zamandır kullanmaktayız ve gerçekten harika bir ürün. Lale kaya tuzu seçtim ben ama eğer odanız çok büyükse doğal tuz lambalarını tavsiye ediyorlar.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 6

Son görüntülenen

Menu