Yerli Bulaşık Makinesi Tuzu 1 Kg

tlb0401128

Yeni ürün

Tescilli Marka  : Çankırı Tuz Lamba

Türü                 : Özel Bulaşık Makinesi Tuzu

Miktarı             : 1 KG

Özelliği            : Çankırı kaya tuzunun kristalleşmeye başlamış kısmından seçilen özel bulaşık makinesi tuzu, makinenizin kirece karşı korumada kullanabileceğiniz en etkili ve doğal yöntemdir.

 

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

30,00₺

33,33₺

-10%

808 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Bulaşık makinesi tuzu, Çankırı tuz mağarasından çıkarılan Çankırı kaya tuzundan üretilmiştir.

Bulaşık Tuzu Kullanma Talimatı
 • Bulaşık makinenizi tuz bölmesini Çankırı Tuz Lamba Özel Bulaşık Makinesi Tuzu ile doldurunuz.
 • Serin, kuru ve kapalı ortamlarda saklayınız.
 • Çankırı Tuz Lamba Özel Bulaşık Makinesi Tuzu'nu belirli aralıklarda düzenli olarak kullanınız.
Bulaşık Makinesi’nin Yeni Dostu: Çankırı Kristal Kaya Tuzu

Çankırı tuz madenlerinden çıkartılan doğal kristal kaya tuzu farklı alanlarda kullanılmaya devam ediyor. Doğal yapısı nedeniyle insan sağlığına fayda sağlayan kaya tuzu makinelerinde ömrünü uzatmayı başarıyor. Tuz madenleri havayla temas etmedikleri için doğal yapılarını korumaktadır. Kristal halinde çıkartılan kaya tuzu bulaşık makinelerinde de kullanılabilmektedir. Bulaşık makineleri için üretilen katkı maddeli tuz çeşitleriyle arasında önemli farklar bulunduran doğal kaya tuzu makinenizi korumayı başarıyor. Aynı zamanda temizlik içinde etkili çözümler sunuyor. Bulaşık makinesinde yıkanan bulaşıkların kalıntı sorununu ortadan kaldırmayı başarıyor. Özellikle bardak gibi ince camdan üretilen ürünlerin çizilmesini engelliyor. Zira, yapısı gereği kristal özlü olduğundan dolayı suyla buluştuğunda makinenizi tıkamayacak şekilde yavaşça dağılıyor. Tencere, tava gibi kalın metalden üretilen ürünlerinse yıpranmamasını sağlıyor. Bulaşık makinesinde kullanılan deterjanı destekliyor. Deterjan artıklarının ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Makinelerin en önemli sorunu olan kireçlenmeye karşı da etkili çözümler sunuyor. Çankırı kristal kaya tuzu Halit mineral olarak kabul edilmektedir. Bünyesinde 84 adet mineral çeşidini dengeli şekilde barındırmaktadır. Bu sayede insan sağlığına yararlı olmayı başarır. Bulaşık makinelerindeki kireçlenmenin önlenmesi sağlık yönünden önem taşımaktadır. Zira, kireçlenme ve deterjan artıklarının günlük kullanılan bardak, tabak, çatal vb. gibi ürünlerde kalması halinde kanser gibi ciddi hastalıklar ortaya çıkabilmektedir. Mikroorganizmaların tehlikeli etkilerinin ortadan kaldırılması için kullanılan ürünlerin derinlemesine temizlenmesi gerekmektedir. Saf halde bulunan kaya tuzu makine içerisine yerleşen mikrop ve virüslerin etki gücünü ortadan kaldırır. Ayrıca, bulaşık makinesinin performansının artmasını da sağlamaktadır. Su lekelerinin meydana gelmesini engeller. Sudaki kireçlenmeye çözüm sunduğundan dolayı kalitesini artırmaktadır. Bulaşık makinelerinin çabuk bozulmasının sebebi kullanılan ürünlerin kalitesiyle paraleldir. Organik yapılı kristal kaya tuzu özel olarak tuz madenlerinden çıkartılmaktadır. Paketleme işlemi esnasında da organik yapısının korunmasına dikkat edilmektedir. Kaliteli ve doğal ürünleri uygun fiyata satın almak isteyen kişilerin ilk tercihi konumunda bulunmaktadır. Zararlı kimyasal ürünleri bünyesinde barındıran diğer bulaşık makinesi tuzları kişinin sağlığını tehlikeye atmaktadır. Makinenin yapısını bozarak kısa sürede kullanılamaz hale getirmektedir. Lakin, Çankırı Tuz Lamba markalı ve kristal kaya tuzundan üretilen bulaşık tuzu doğal ve temiz içeriğiyle hem yüksek performans sunar hem de sağlığınızı korur. 

Bir Yorum Yaz

Yerli Bulaşık Makinesi Tuzu 1 Kg

Tescilli Marka  : Çankırı Tuz Lamba

Türü                 : Özel Bulaşık Makinesi Tuzu

Miktarı             : 1 KG

Özelliği            : Çankırı kaya tuzunun kristalleşmeye başlamış kısmından seçilen özel bulaşık makinesi tuzu, makinenizin kirece karşı korumada kullanabileceğiniz en etkili ve doğal yöntemdir.

 

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(6)
2017-10-04

tuz kullanımı

tuzu nasıl bulaşık makinasında kullancağız. bilgilendirirseniz seviniriz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-10-01

bulaşık makinasına neden kaya tuzu koymalıyız

bulaşık .makinasına kaya tuzunun faydaları neler öğrenebilirmiyim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-21

Kullanim sekli

Merhaba tuz gordugum kadariyla tablet gibi simdi bunu makinamizin tuz bolmesine bir adet koyup kapagini mi kapatacagiz bi sekilde kac gun gidiyor

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-19

5 yıldız

Hem fiyatı uygun hem de kargom bir gün sonra geldi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-21

Teşekkürrr

Çankırı tuz lamba hızlı ve profesyonel çalışan bir firma olarak daha önce almış olduğum bulaşık makinesi tuzundan çok memnun kaldık. Şimdi tekrar sipariş verdim. Fiyatları oldukça da uygun. Ancak resimdekinden farklı olarak daha önceki aldığım bulaşık tuzu tane boyutları daha küçüktü. Aynı özelliklere sahip sanırım.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-17

Fiyatı Oldukça Uygun 4 puan

Zaten aldığımız bulaşık tuzu bildiğimiz Çankırı Tuz Lamba markası olduğu için diğer ürünleri için kalitesi süper. Fiyatı da oldukça uygun. Bu fiyata bırakın doğal bulaşık makinesi tuzu deterjan firmalarının ürettiği kimyasal bulaşık tuzlarını bulmak bile zor. 4 puan veriyorum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

06.12.2021
Merve
Makinenin tuz haznesine tahmini kaç tablet atmak gerekir.Tablet attığım halde makinemin tuz bitti ışığı yanmaya devam ediyor

1 Cevap
Admin
Yanıtla

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Menu