Doğal Bulaşık Makinesi Tuzu 1,5 Kg

tlb0401250

Yeni ürün

Tescilli Marka: Çankırı Tuz Lamba

Türü               : Özel Bulaşık Makinesi Tuzu

Miktarı          : 1,5 KG

Özelliği         : Bulaşık makinesini kirecin olumsuz etkilerinden korumak amacıyla doğal Çankırı kaya tuzundan üretilen Çankırı Tuz Lamba Özel Tuz ile bulaşık makineniz güvende!

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

45,00₺

47,00₺

-2,00₺

354 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi
Doğal Bulaşık Makinesi Tuzu

Doğal yapısıyla öne çıkmayı başaran kaya tuzu bulaşık makinelerinde de kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan sodyum klorür ve diğer doğal mineraller sayesinde makinenin yapısına zarar vermeden kullanılması mümkün olmaktadır. Bulaşık makinelerinde tuz kullanılmasının asıl sebebi; suda meydana gelen kireçlenmedir. Makinenin en büyük düşmanı kireçlenme sorunudur. Kaya tuzunun içerisinde 84 adet mineral vardır. Mineraller arasında magnezyum, bakır, çinko ve kalsiyum gibi en sık ihtiyaç duyulan mineral çeşitleri de bulunmaktadır. Bulaşık makinelerinin temel gereksinimi olan suyun kalitesi temizlik ile doğru orantılıdır. Suyun kireçlenme yapmaması ve makinenin ömrünü kısaltmaması için suyun yumuşaması gerekmektedir ki bu tuz kullanımı ile mümkündür. Bulaşık makineleri her evin vazgeçilmez demirbaşlarından birisidir. Farklı leke türlerini çıkarma özelliğindeki makinelerde kaliteli ürünlerin kullanılmasına özen gösterilmelidir. Doğal yapısı sayesinde bulaşık makinesine zarar vermeden kullanılabilen kristal kaya tuzu rakiplerinden çok farklı bir noktada durmaktadır. Zira hiçbir kimyasala maruz kalmamıştır. Bu nedenle insan sağlığını tehlikeye atacak etkileri de bulunmaz. Tabak, bardak, çatal-bıçak gibi malzemeler doğrudan ağız ve ciltle temas ettikleri için temizliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Deterjan kalıntılarından tamamen arındırılmaları gerekir. Kireçli suyla yıkanan mutfak gereçleri sağlık açısından son derece tehlikeli olabilir. Zira bulaşık kalıntıları tam olarak çıkmamaktadır. Kireçten kaynaklı oluşan bakteri ve mikroplar makine içerisinde yayılarak malzemelere bulaşır. Kişinin enfeksiyon gibi rahatsızlara yakalanmasına kapı aralayan zararlı mikro organizmaların etkisi kırılmak zorundadır. Çankırı bulaşık makinesi tuzu yüzde yüz doğal içeriğe sahiptir. Kargo sistemi aracılığıyla kapınıza kadar getirilen ürünler indirimli fiyat seçenekleriyle müşterilerine sunulmaktadır. İhtiyaç doğrultusuna farklı kg ağırlığında ki seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Uzun ömürlü olan Çankırı Tuz Lamba markalı bulaşık makinesi tuzu organiktir. Kapalı alanlarda muhafaza edilmesine dikkat edilmelidir. Mineral yönünden zengin içeriğe sahiptir. Ürünü bulaşık makinenizin tuz haznesine eklemeniz yeterli olacaktır. Kristal kaya tuzu ağız ve diş sağlığı da olmak üzere çok sayıda kullanım alanına sahiptir. İnsan vücudunun ihtiyacı olan negatif iyonları bünyesinde barındırmasıyla ön plana çıkmayı başarmıştır. Sipariş verdikten sonraki 2 iş günü içerisinde kapınıza teslim edilmektedir. En uygun fiyatlarla satışa çıkarılan bulaşık tuzu kalitesiyle beğeninizi kazanmayı başaracak yapıdadır. 

Bir Yorum Yaz

Doğal Bulaşık Makinesi Tuzu 1,5 Kg

Tescilli Marka: Çankırı Tuz Lamba

Türü               : Özel Bulaşık Makinesi Tuzu

Miktarı          : 1,5 KG

Özelliği         : Bulaşık makinesini kirecin olumsuz etkilerinden korumak amacıyla doğal Çankırı kaya tuzundan üretilen Çankırı Tuz Lamba Özel Tuz ile bulaşık makineniz güvende!

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2017-10-06

Bulaşık Makinesi Tuzu Kullanımı

İyi günler; bulaşık makinesi tuzunu, makinenin sadece tuz bölümünde mi kullanıyorum? Tamamen bu bölümün içerisini doldurmak mı gerekiyor? Kullanımı hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (2) (1)
2017-08-27

Fiyatı oldukça uygun

Fiyatı mükemmel, tavsiye ederim

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (1) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Menu