Çankırı Bulaşık Makinesi Tuzu 3 Kg

tlb0401251

Yeni ürün

Tescilli Marka: Çankırı Tuz Lamba

Türü               : Özel Bulaşık Makinesi Tuzu

Miktarı          : 3 KG

Özelliği         : Doğal Çankırı kaya tuzundan kimyasal müdahaleye maruz kalmadan granül olarak üretilen Çankırı Tuz Lamba markalı bulaşık tuzu ile makineniz kirece karşı güvende!

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

60,00₺

65,00₺

-5,00₺

1630 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi
Çankırı Bulaşık Makinesi Tuzu

Çankırı bölgesinde bulunan tuz madenlerinden özel olarak çıkartılan kristalleşmiş kaya tuzundan üretilen Çankırı Tuz Lamba markalı bulaşık tuzu,  bulaşık makinelerinin vazgeçilmezi olmayı başarmaktadır. Yüzde yüz doğal yapısından kaynaklı olarak bulaşık makinesine zarar vermeden temizlik görevini üstlenmekte ve makinenizi kirece karşı korumaktadır. Piyasada bulunan bulaşık makinesi tuzlarının büyük bölümü kimyasal maddeler içerebilmektedir. Kaya tuzundan üretilen Çankırı Tuz Lamba markalı bulaşık makinesi tuzu ise sodyum klorür ve 82 diğer doğal mineraller içermektedir. Bulaşık makinelerinin en önemli sorunu kireçlenmedir. Kireçlenme yüzünden makinenin ömrü kısa olur. Ayrıca, performansının da düşmesine neden olmaktadır. Bulaşıkları istenilen kalitede temizleme gücünü yitiren makine zaman içerisinde bozulmaya başlar. Özellikle bulaşıklarda lekeli görünüm ve çiziklerin meydana gelmesinin sebebi kireçlenmedir. Sudaki kireçlenmenin çözülebilmesi için tuz kullanımı zorunludur. Bulaşık makinelerinde ne kadar iyi deterjan kullanılırsa kullanılsın; su sert ise istenilen sonuç elde edilemez. Makinenin yapısı gereği suyun yumuşak olması halinde bulaşıklar kalıntı bırakmadan tam temizlenebilir. Bu nedenle bulaşık makinesi tuzunun yapısında klor bulunması mutlaka gerekmektedir. Çankırı kaya tuzu iri taneli yapısı ve kolay yavaş dağılması sayesinde makinenizin uzun süre aktif şekilde kullanılmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca, performansında da gözle görülür oranda yükselme sağlar. Kaya tuzu içerisinde bulunan 84 adet mineral suyun kalitesini artırmayı başarmaktadır. Kristal kaya tuzu bulaşıklarda ki kalıntıların tamamen çıkmasını sağlar. Çizik ve leke oluşumunu engeller. Aynı şekilde sağlığınızı da koruma görevini üstlenmektedir. Halit mineral olarak değerlendirilen kaya tuzunun himalaya tuzundan farkıysa içeriğinde bulunan sodyum klorürdür. Demir oranı dengeli seviyede bulunmaktadır. Bakır, çinko, potasyum, kalsiyum, magnezyum ve selenyum gibi mineraller kaya tuzunun doğal içeriğinde vardır. Bulaşık makinesi tuzu sayesinde bardaklarda buğulu bir görüntü oluşmaz. Tuzun yetersiz kalması halinde tabak ve bardaklar yeterince temizlenmeyecektir. Ayrıca, bardakların iç kısımlarında da çizikler meydana gelir. Bu durum hem mutfak gereçlerinin zarar görmesine hem de makine aksanının kısa sürede bozulmasına neden olur. Online sipariş verilebilen Çankırı Tuz Lamba markalı doğal bulaşık makinesi tuzu en geç 2 iş günü içerisinde teslim edilir. En uygun fiyatlardan satışa çıkarılan özel tuz doğal yapısıyla vazgeçilmeziniz olacaktır.

Bir Yorum Yaz

Çankırı Bulaşık Makinesi Tuzu 3 Kg

Tescilli Marka: Çankırı Tuz Lamba

Türü               : Özel Bulaşık Makinesi Tuzu

Miktarı          : 3 KG

Özelliği         : Doğal Çankırı kaya tuzundan kimyasal müdahaleye maruz kalmadan granül olarak üretilen Çankırı Tuz Lamba markalı bulaşık tuzu ile makineniz kirece karşı güvende!

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(4)
2021-10-10

Bulaşık makinesi tuzu nasıl kullanıyor

Tuzyerine nekadar konuyor

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2021-06-23

Kullanımı hakkında

Küçük tabletler halindeki tuzu tuz haznesine mi koyuyoruz. Kullanımı hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-08-27

Çankırı Tuz Lamba gibi bir markaya yakışmıyor

Çankırı tuz lamba gibi bir marka tarafından doğal bulaşık makinesi tuzu üretilmiş olması memnuniyet verici. Ancak böyle poşete koymaktansa güzel bir kutuya koymak gerekir. Çankırı tuz lamba imajına yakışmayan bir durum bence poşetle gönderilmesi.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (1) (0)
2017-08-26

Çok memnunum

Çankırı Tuz Lamba ürünlerini yıllardır kullanıyorum. En doğalını üretiyorlar ve bulaşık makinesi için ürettikleri tuzu da söyledikleri gibi makineme koyup kullanıyorum. Çok memnunum. Fiyatı da gayet uygun.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Menu