Doğal Tuz Lamba 4 KG

tlb0181016

Yeni ürün

Tescilli Marka         : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık     : 4 KG

Paket İçeriği           : Ürün + 1 adet ampul + 1 adet enerji kablosu ve duy

Özelliği                     : Minimum 15 m² alanlar için idealdir. Çankırı Kristal kaya tuzundan üretilmiştir.

Bu ürün hızla tükenmektedir.

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

360,00₺

400,00₺

-10%

2990 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Tuz

En                              : 12 cm

Boy                            : 21 cm

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     : 21 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Özellikle astım, bronşit, nefes darlığı, horlama, KOAH, burun tıkanıklığı rahatsızlığı gibi sıkıntılarla tercih edilen doğal tuz lambası çeşitlerimiz tamamen Çankırı’da yer alan Çankırı kaya tuzundan doğal yöntemlerle işlenerek yapılmıştır. Tuz lambanın mineral kaybına uğramaması için ve tuz mağarasında ki halini koruması için bütün tedbirleri almaktayız. Kaya tuzu lambalarımızın doğal yapısının beyaz olmasının sebebi ve himalaya tuz gibi pembe olmamasının sebebi içerisinde yer alan demir oranının dengeli olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca fabrikasyondan geçmemiş olan ve saf kaya tuzundan üretilen kristal tuz lambalarımızın ve Çankırı tuz ürünlerimizin bu yönüyle deniz tuzu, göl tuzu, rafine tuzlarla veya himalaya tuzu ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Sadece Yaren mekanı Çankırının en önemli kaynağı Çankırı tuzundan üretilmiş tuzlamba ve tuz ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Doğal kristal tuz lambası tanımı ve özellikleri

Doğal Tuz Gece Lambası Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Çankırı doğal negatif iyon lambası, doğal kaya tuzunun el işçiliği ile oyularak içine mum veya ampul yerleştirilmesi ile üretilen üründür. Elektrikle çalışan ve açma-kapama düğmesi bulunan tuz gece lambası itina ile oyulması sayesinde muhteşem bir albenisi ile kullanım ve dekoratif görünüşü ile ilgi görmektedir.

Doğal olması en önemli özelliğidir. Çankırı’nın doğal kristal tuz mağaralarından çıkarılan kaya tuzu işlenir, oyulur ve lamba formuna getirilmektedir.

Temel ihtiyaçlardan birisi olan aydınlatma, üretim sektörünün önemli kalemleri arasında yer almaktadır.

Gece lambası olarak kullanılabilecek olan ürün, ayrıca çalışma ve kitap okuma lambası olarak aydınlatma ihtiyacımızı da kısmen de olsa karşılayabilir.

Bir Yorum Yaz

Doğal Tuz Lamba 4 KG

Tescilli Marka         : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık     : 4 KG

Paket İçeriği           : Ürün + 1 adet ampul + 1 adet enerji kablosu ve duy

Özelliği                     : Minimum 15 m² alanlar için idealdir. Çankırı Kristal kaya tuzundan üretilmiştir.

Bu ürün hızla tükenmektedir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(32)
2023-07-21

İyi firma

Sorunsuz ve hızlı şekilde teslim aldım yanında aldığım ürünlerde gayet iyi ve ozenliydi şifa olsun inşallah firmaya teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2021-12-14

Lamba

Ürünlerimi Bu Akşam Aldım Kargolama Ve Ürünler Güzel Görseldeki Gibi Açma Kapama Dügmeside Var Umarım Yazan Faydalarıni Görürüm.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2021-03-26

Memnunıyet

Slm ben astım alerjik hastasıyım sabahları uyandıktan 5dadika sonra hapşırmaktan ölürdüm amma 1gün kullanma ile etkisi olurumu dedim ve gördüm siir gibi birşey oldu süper tavsiye ederim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2021-02-05

ikinci günden etkisini gösterdi

ikinci günden etkisini gösterdi. Acayip derecede horlayan eşimde azalma oldu ve 4. gün sonunda horlama yok denecek kadar gitti. Ben biraz daha iyi nefes aldığımı hissediyorum. Yutkunmakta zorlanma vardı, hafifledi. 7 aylık bebeğim 4. ayından itibaren sürekli faranjit, sürekli öksürük, bir de diş çıkarıyor sürekli huzursuz. Lambayı kullanmaya başladığımızdan beri öksürük biraz daha arttı ama zararından değil. Faydası olduğunu düşünüyorum çünkü doktor ne kadar çok öksürürse o kadar çok bağışıklık kazanır dedi. Dün fark ettim hiç öksürmedi, rahat nefes almaya başladı. Faydasını görmeye başlıyoruz. İnşallah daha birçok faydasını görmeye başladıkça yazmaya devam edeceğim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-12-11

Rabia

6 ay önce aldım ,aldığım tuz lambası gayet hoş görünüş olarakta lamba olarakta hafif loş bir ışığı var yaydığı enerjiyi hissedebiliyorsunuz,havayı gerçekten yumuşatıyor ,temizliyor, gece rahat uyumak isterseniz ideal çok ilgili bir site memnunum gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-10-26

Harika

Bu kadar hızlı kargo görmedim süper paketleme hediyeler için ayrıca teşekkür ederim ☺️

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-10-25

Teşekkür

Biz arkadaşlarımızla araştırıp tuz lambası almaya karar vermiştik. Kalabalık grup olduğumuz için birçok firma ile de görüşme yaptık fakat hiçbiri Ali Rıza Bey kadar samimi ve ilgili değildi. Öncelikle bu konuda kendisine çok teşekkür ederim(z).
Ürün zaten çok güzel. Doğal olduğu bembeyaz olmadığından da belli.
Bir de cuma öğleden sonra sipariş verip cumartesi elime ulaşması da beni şok etti. Ücreti de ödememiştim üstelik. Ali Rıza Bey gibi satıcılar zor bulunur ve dilerim çizgisini hiç bozmaz. Hayırlı, bol kazançları olsun.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-10-24

Harika

İki adet tuz lambası aldım. Tuz lambaları İçin söylenecek söz yok zaten. Çok güzeller. İki kızımda odalarına koyup hemen kullanmaya başladılar çok sevdiler.şifa olacak tüm ailemize. Asıl teşekkürüm firma Sahibi Ali riza beye. Her aradığımda sabırla, ilgiyle,detaylıca tüm sorularıma cevap vermesi. Kargomu aynı gün göndermesi, ertesi gün kargom elime ulaştı. Özenli paketlemesi için, koyduğu numune hediye tuzlar İçin teşekkür ederim. Asıl en çok hoşuma giden beyefendinin işini severek aşkla yapması , iletişiminin çok düzgün, seviyeli,kibar olması. Para hesabı yapmayan ürünlerinin arkasında duran çok başarılı bir iş insanı. Bu kadar düzgün işini yapan ve seven insanları ülkemizde olduğunu görmek gurur verici. İyi ki bu firma ile yolumuz kesişmiş. Sonsuz Teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
2019-12-27

Tuz lamba

Çok güzel, çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
2019-11-03

Sorunsuz bi şeklinde çok teşekkür ederim

İşinin hakını veriyorlar çok memnun kaldım tavsiye ediyorum herşey için teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2019-01-31

Etki Süresi

Merhaba bende iki adet 4 kg tuz lambası aldım ancak ne kadar sürede etkisini görürüz bilmiyorum ve ürünler ne kadar süre kalitesini devam ettirmektedir ömrü varmı bu konuda bilgiye ulaşamadım hayırlı işler dilerim

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-12-12

SÜPER ÜRÜN

2 adet kendim için sipariş etmiştim, kargo sorunsuz geldi ve arkadaşlar da görünce çok beğendiler, 3 adette arkadaşlarım için sipariş ettim.
Ürün doğal ve çok güzel. Hakikaten faydasını görüyorsunuz.
Tek sorun ARAS kargonun rezilliği. Kargo sorunu da aşılırsa güzel olur.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
2018-03-06

Çocuğum için aldım

Ürün sitede ki gibi sağlam şekilde paketlenmiş halde geldi. Çocuğum için satın aldım. İnşallah faydasını görürüm.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-12-22

çok iyi

öncelikle firma yetkilisi Ali Rıza bey'e samimiyeti ve ilgili bir satıcı olduğundan dolayı teşekkür ederiz.ürünlerimizi eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldık.evde himalaya tuz lambası vardı ve çok faydasını gördük ama çankırı tuzunun daha üstün olduğunu araştırınca bir tanede çankırı tuzu almak istedik ve bu siteyle tanıştık iyikide burdan almışız.havayı gerçekten temizliyor ve sabahları daha zinde ve kolay uyanmamızı sağlıyor.biz çok memnunuz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
2017-11-19

Memnun kaldım

Ben de aldım ve memnun kaldım.Ancak lambanın sürekli olarak temizlenmesi biraz uğraştırıcı. Teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-10-29

awesome :))

so much beautiful work guys,, please make English website it will be more easy for us :D thanks.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (1) (0)
2017-10-13

Her Evde Olması Gereken Mucizevi Bir Ürün

Merhaba, 3 yaşında bir çocuğumuz var ve mevsimsel alerjisi olan bir çocuk. Her mevsim geçişlerinde ve kışın sürekli ciğerleri dolan ve hırıltısı olan, köh köh öksüren, geceleri nefes alış verişinde gıy gıy ses çıkaran ve artık vazgeçilmezimiz olan hava makinemiz var. Kışın nerdeyse iki haftada bir bu makine ile doktor takibinde hava vermek durumunda kalıyorduk. Hanım internette araştırırken çankırı kaya tuzuna denk geliyor ve açıkçası faydası olmayacağını düşünerek aldığım bir üründü. Ama ne hikmettir ki bu lambayı bir aydır kullanıyoruz ve maşallah diyeyim hiç bir sorunumuz olmadı. Her gece yatarken yakıyoruz. Önce Rabbime şükür ve sonrada sizlere çok teşekkür ediyorum bizleri böyle bir ürün ile tanıştırdığınız için. İlgi alakanıza zaten diyecek birşey yok. Umarım bu şirket profilinizi bozmadan hep böyle devam edersiniz. Rabbim sizlere bol ve helal kazanç nasip eylesin. Hayırlı işler ve tekrardan çok çok teşekkürler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (3) (0)
2017-10-12

Tuz taşı gece lambası gerçekten mucizevi ürün.

Astım problemi yaşayan pekçok kişi var bizde. Bu konuda internetteki bilgilere bakarken tuz taşı gece lambasının buna iyi geldiğini okudum forumlardan. Bu rahatsızlığı çeken bilir rahat bir nefes aldırmaz. Sitenizde yer alan doğal tuz lambasından aldım ve ilk günden çok iyi geldi bana. Siz tuz taşı gece lambasını yatarken yakmamızı tavsiye ettiniz ancak bu mucizevi ürünü bazen gündüzde yakıyorum. İyi ki sizden tuz taşı gece lambası almışım, hayırlı işler dilerim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-10-11

Doğal tuz lambası 3'ü doğal model 4'e çevirdiğiniz için teşekkür

sipariş vermiş olduğum 2 adet doğal tuz lambası model 3 yerine talebim üzerine 2 adet model 4 gönderilmiştir. elimde olan model 3 tuz lambaların alınıp model 4 tuz lambaları ile değişimini sağladığınız için çok çok teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-09-25

Koah hastası annem için doğal gece tuzu lambası aldım

Koah hastası olanlar bilir çok zor nefes alırlar. Benim annemde koah hastası ve sitenizde yer alan doğal tuz lambalarından aldık ve annem nefes alıp vermesinin çok daha iyi olduğunu söyledi. Annem çok memnun kaldı. Çok teşekkür ederiz.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-09-25

Hangi tuz lambasını almalıyım

İyi akşamlar, sizden yaklaşık bir ay önce kampanyalı olan çift-tuz lamba 2 den aldım ve kullanmaya başladıktan sonra bende ki nefes darlığında azalma oldu. Tekrar sipariş vermek istiyorum ama bu sefer çocuğumun odasına almak istiyorum. Çocuğumun odası yaklaşık 12 m2 civarında doğal tuz lambası (4) yeterli olur mu?

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-09-23

Komşumun küçük çocuğunda astım rahatsızlığı vardı

Komşumun küçük çocuğunda astım rahatsızlığı vardı. Ben Çankırı tuz lambasının astıma iyi geldiğini duyunca ona söyledim ama o inanmadı. Bende denemesi için sonuçta çocuktur yazık diye doğal tuz lambası alıp ona hediye ettim. Komşumun çocuğu hava kullanmayı başladı ve nefes yolları daha da açıldı. Tuz lambasının faydasını gördüler ve bana her gün dua ediyorlar. Şimdi kendim için sipariş vereceğim çok şükür bir rahatsızlığım yok ama yorumlardan dinlendirdiğini ve yaşlanmaya karşı iyi geldiğini okudum. Bazen de zihnim çok yoruluyor belki zihnimde rahatlık sağlar.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-09-21

Tuz lambanın performansı fiyatından daha yüksek

Tuz lambanın performansı fiyatından daha yüksek. Büyük lamba için teşekkür ederiz. Kargo hayal ettiğim gibi kesinlikle çok hızlı geldiği için bu konuda şikâyet edemem.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-09-16

Doğal Lamba 4 tam ideal

Ürün sorunsuz geldi güzelce kargolanmıs sadece geç geldi biraz,arada olur öyle aksaklıklar diye düşündüm.Çok yardımcı ve ilgili bi firma faydasını düşündükçe mutlaka evinizde olmalı ev içinde çok hoş bi havası var

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-09-16

Zararı varmı benim beynimi agritti

Zararı olup olmadığını öğrenmek istiyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-21

Çok şık

Sağlık açısından yararını öğrenince merak edip sipariş verdim. Beklediğimden çok daha şık ve çok hoş ışık veren bir lamba geldi. Ortalama bir yatak odası için en ideal boy bu olsa gerek

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-20

Merakla bekleyen

Merhaba ben biraz önce verdim siparişini oğlum öksürüyor ve bir anne olarak birşeyler yapmak istedim internette bir işaret gibi çıktı karşıma biranda ve yorumlardan yola çıkarak almaya karar verdim inşallah memnun kalırım cunku oglumunda benim gibi bronşit hastası olmasını istemiyorum umarım kargo zarar görmeden çok bekletmeden elime ulaşır

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-20

Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Çocuğum ve bende alerjik rahatsızlık var. Araştırmalarımız sonucu bu siteden aldığımız bu üründen çok memnun kaldık ve faydasını gördük. Komşumuz ve arkadaş çevremize tavsiye ettik ve daha sonra onlara da aldık. Onlarda çok memnun kaldıklarını söylediler. Günümüz rahatsızlığı olan alerjiden, özellikle kış aylarında korunmak adına herkese kesinlikle tavsiye ediyor ve öneriyorum. Tabii sadece alerjik rahatsızlığı olanlara değil bronşit, astım gibi rahatsızlığı olanlarında kesinlikle kullanması gerekir.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-19

Musteri memnuniyeti

Uzun zamandır internetten alışveriş yaparım böyle ilgili temsilciler ve firma ile karşılaşmadım basit bir lamba patlaması için bile adım adım yönlendirdiler bunun yani sıra inanılmaz faydasını gördüm en önemlisi rutubetli olan bir odada kalmama rağmen lamba sayesinde rutubet havasını solumu yorum çok memnunum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-21

Kızlarım çok kötü öksürüyordu

Yapılan yorumlara bakarak 1 ay kadar önce aldım. İki kızımda önceden zatürre ve bronşit geçirdiler. Kızlarım çok kötü öksürüyordu. Nebulizatör makinesine gerek kalmadan öksürüğü bu doğal kaya tuz lambaları sayesinde adeta şifa oldu. Toplam 3 adet aldım. Birini oturma odasında, birini kendi odamda ve diğerinide çocuklarımın odasında kullanmaya başladım. Daha sonra oturma odasında ki lambayı anneme verdim. Oda çok memnun. Bu lambalar bizim için şifa oldu. Radyasyon için etkili olması da pozitif bir durum. Bu şifa kaynaklarıyla bizi tanıştıran Çankırı Tuz Lamba sitesine ve firmasına teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-17

Rengi Hala İlk Gündeki Gibi

Ben yaklaşık 6 yıl önce sizin ilk zamanlarınızda satın almıştım. Rengi hala ilk gündeki gibi güzel. Çok memnunum.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-16

Kötü kokuları da yok ediyor

Yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Sitenizde bahsettiğiniz faydaların yanında kötü kokuları da yok ettiğini farkettim. Gönül rahatlığıyla alıp kullanın. Çok memnun kalacaksınız.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

18.12.2017
Melda
Bu ürünü almak istiyorum ama nasıl kullanılır bilmiyorum. Yani içine nasıl bir lamba takmalıyım gece çalıştıracağım sadece. 2 aylık bebeğim var onun odasında kullanacağım. Temizliği nasıl yapılır. Nasıl bir temizlik malzemesiyle temizlenmeli? İçine hangi lambayı takmalıyız. Cevap verirseniz çok sevinirim

1 Cevap
Admin
Yanıtla

02.02.2019
Melikakcan
4 kiloluk tuz lambanız kaç Watt yada aylık kaç lira yakıyor

1 Cevap
Admin
Yanıtla

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 25

Doğal Tuz Lamba 6 KG

440,00₺ 488,89₺ -10%

Doğal Tuz Lamba 5 KG

400,00₺ 470,59₺ -15%

Doğal Tuz Lamba 3 KG

320,00₺ 355,55₺ -10%

Doğal Tuz Lamba 2 KG

265,00₺ 294,44₺ -10%

Doğal Tuz Lamba 1,5 KG

225,00₺ 250,00₺ -10%

Doğal Tuz Lamba 7 KG

480,00₺ 533,33₺ -10%

Doğal Tuz Lamba 8 KG

520,00₺ 577,78₺ -10%

Doğal Tuz Lambası 9 KG

560,00₺ 622,22₺ -10%

Doğal Tuz Lamba 10 KG

600,00₺ 666,67₺ -10%

Son görüntülenen

Menu