Gaz Lambası Biçimli Tuz Lambası

tlb0361101

Yeni ürün

Ortalama Ağırlık : 3,5-4 KG Ağırlığındadır.

Ürün Lambalıdır.

15 m2 odalar için yeterlidir.

Daha Fazla Detaylar

480,00₺

1231 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Gaz lambası 18. Yüzyılın başlarında keşfedilmiştir. Gaz lambasının günümüzde ki şeklini İsviçre vatandaşı Argand vermiştir. Ülkemizde 18. Yüzyılın sonlarına doğru evlerde, dükkanlarda ve diğer pek çok alanlarda gaz lambasından yararlanılmıştır. Gaz lambası aslında taşıdığı anlam ile maziyi hatırlatmakta ve anıların tazelenmesini sağlamaktadır. Bizde bu tarihi ve süs amaçlı kullanılan lambaları kaya tuzu lambasını şekillendirerek gaz lambası haline getirdik ve ortaya değişik tasarımlı gaz lambası biçimli tuz lambası çıktı. 

Bir Yorum Yaz

Gaz Lambası Biçimli Tuz Lambası

Ortalama Ağırlık : 3,5-4 KG Ağırlığındadır.

Ürün Lambalıdır.

15 m2 odalar için yeterlidir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(5)
2017-10-14

Avrupa için tuz lamba

Türkiye'den özellikle Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın pekçok ülkesine tuz lambası gönderebilecek donanımda olmanıza karşın Avrupa ülkelerine hangi kargo bedelleri ile tuz lambası gönderdiğiniz konusunda daha ayrıntılı bilgi talep etmekteyim. Çünkü benim akrabalarımın pek çoğu Avrupanın değişik ülkelerinde yaşıyor. Hediye de olsa onlara tuz lambası göndermek istiyorum ve gaz lambası biçimli tuz lambası çok hoşuma gitti. Avrupa için kargo bedelleri ve kaç günden geldiğine ilişkin bilgi istiyorum.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-10-08

Kaya tuzu lambası siparişim ve tuz lambası ile ilgili bazı sorul

Sizin sitenizden kaya tuzu lambası siparişi verdim ve kullanmaya başladım. İlk günden itibaren tuz lambasının vermiş olduğu rahatlığı somut olarak hissetmiş olduğumu söyleyebilirim. Bundan dolayı teşekkür ederek bazı merak ettiğim soruları sormak istiyorum: 1) Gelen lamba kaya tuzundan çok kayaya benziyor. Daha önce başka yerde gördüğüm lambalar tamamen tuz kalıbı şeklindeydi. Gerçek kaya tuzu sert mi olur yoksa taneler daha mı gevşek olur? 2) Tuz lambanın fiziki yapısı gün geçtikçe bozulacak mı,yani iyon alışverişi yaptıkça eksilecek ya da azalacak mıdır? Belli bir kullanım ömrü var mı? 3) Lambanın temizliği nasıl yapılıyor. İyon lambalarını normal bir nemli ya da kuru bezle silmek yeterli midir? Sitenizde bu konularla ilgili muhtemelen açıklamalar mevcuttur ancak yoğunluğumdan dolayı kaya tuzu lambaları ile ilgili sitenide yer alan yazıları kısıtlı aralıklarla takip edebiliyorum. İlginiz için çok sağ olun.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-10-04

Odam küçük olduğu için gaz lambası aldım.

Tuz lambalarının çok faydalı olduğunu öğrendikten sonra bu siteden doğal modellerden almayı düşünüyordum. Ancak ben ışıklı ortamda rahat olamadığım için yani gece karanlığına ihtiyaç duyduğum için ve odam küçük olduğu için kg ağırlığı çok fazla olmaması açısından gaz lambası aldım. Sizin de önerdiğiniz gibi daha karanlık olması için gaz lambasını odamın en uzak noktasına koydum. Genel olarak daha enerjik uyanmaya başladım. Bence şifa=tuz lambası.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-09-30

Tamer ATİLLA

Ben özellikle 1970-80'li yıllara karşı büyük bir ilgi duymaktayım. Çünkü o dönemlerde ki herşey hem çok sıcak hem çok samimiydi. Belki az ile yetinmek daha çok gerekiyordu ama o zamanlardaki sıcaklık herşeye değerdi. Şimdilerde gaz lambası süs için kullanılıyor. Ama bu durumun en önemli gerekçesi nostaljik olmasıyla ilgili olmasıyla alakalı. Bizim halen şuan mavi renkli ve geçmişte kullanmış olduğumuz gaz lambamız var. Tabi sitenizde yer alan gaz lambalı tuz lambasını görünce de ayrı bir heyecanlandım. Rengi de çok güzel durmuş :)

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-05-23

Altındaki ahşap mı plastik mi

Ürün güzel gözüküyor fakat altındaki beyaz madde ahşap mı yoksa plastik mi?

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

Menu