Kıvrımlı Gaz Lambası Şekilli Sarı Tuz Lamba

tlb0361146

Yeni ürün

Ortalama Ağırlık : 3,5-4 KG Ağırlığındadır.

Ürün Lambalıdır.

15 m2 alanlar için idealdir.

Daha Fazla Detaylar

480,00₺

1459 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Kıvrımlı gaz lambası türlerimiz en yeni modellerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle yılbaşı günleri ağırlıklı olmak üzere hediye amacıyla tercih edilen doğal kaya tuzu lambalarımızdandır.

Görsel zenginliğine ek olarak yaymış olduğu negatif iyon miktarını daha da artırarak daha da sağlıklı hale gelmesi için kg ağırlığını yaklaşık 1 kg kadar artırdık. Ancak kg ağırlığını artırırken ürünün estetik yönünü ayrıca korumayı da amaçladık.

Genelde doğal iyon lambaları diğer modellere göre kg açısından daha da ağır olduğu için sadece sağlık amaçlı ürün almak isteyen müşterilerimizce daha çok tercih edilmekteydi. Ancak 2016 yılından itibaren tıpkı gaz lambası şekilli gece tuzu taşı lambası gibi diğer ürünlerimizin de kg ağırlığı daha da artırılmıştır. Fayda yönü estetik yönü kadar ağır bastığı için sade ce sağlık ya da şifa yönüyle tuz lambası satın almak isteyen müşterilerimizce de tercih edilebilir hale gelmiştir.

Bir Yorum Yaz

Kıvrımlı Gaz Lambası Şekilli Sarı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık : 3,5-4 KG Ağırlığındadır.

Ürün Lambalıdır.

15 m2 alanlar için idealdir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2017-05-19

Sitenizde Gördüğüm En Şahane Ürün

Müşteriniz değilin ama ürünleriniz dikkatimi çekti ve belirli zamanlarda ürünlerinizi inceliyorum. Sitenizde gördüğüm en şahane ürün bana göre bu. Ayrıca altına sağına ve soluna tuz dışında bir şey koymadan saf haliyle üretiyor olmanızda takdire şayan. Eğer bir gün ben de almaya karar verirsem galiba bu ürünü alacam :)

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

Menu