Yumurta Şekilli Tuz Lambası

tlb0311104

Yeni ürün

Ortalama Ağırlık : 2.5-3.5 KG 

Ürün Lambalıdır.

15 m² odalar için yeterlidir.

Daha Fazla Detaylar

800,00₺

669 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

 Yumurta şekilli küre model diğer küre modellerin kısmen istisnası durumundadır. Çünkü yumurta şeklinde ki tuz lambası diğer küre kaya tuzu lambalarından belirgin şekilde ayrılmıştır. Diğer küre modeller gibi bulunduğu ortamı özel hale getirerek kişilerin hislerini bu doğrultuda değiştirmektedir. Küre şekilli tuz taşları görünüm açısından tuz lambaları içerisinde önemli bir yere sahiptir.

Bir Yorum Yaz

Yumurta Şekilli Tuz Lambası

Ortalama Ağırlık : 2.5-3.5 KG 

Ürün Lambalıdır.

15 m² odalar için yeterlidir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(3)
2017-09-30

Kaynımın öksürük, burun tıkanıklığı ve nefes darlığında belirgin

Samimiyetle söylemeliyimki Çankırı tuz lambaları süper iyi birşey. Kaynımda uzun süredir öksürük , burun tıkanıklığı ve nefes darlığı rahatsızlığı vardı. Allahıma şükürler olsun almış olduğum yumurta tuz lambası sayesinde birkaç günde faydasını gördü ve çok rahatladı. Gerçekten insanların sizi tuz lambası ve kaya tuzunda en çok tercih etmesini doğal buluyorum ve siz bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz. Ben size sunmuş olduğunuz hizmetin kalitesinden ötürü çok teşekkür etmekle birlikte Çankırı tuz lambasını tüm dostlarıma tavsiye ettiğimi belirtmek isterim.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-09-23

Şifalı tuz lambası için teşekkür

Kaya tuzu ile ilgili açıklamalara bakarken kaya tuzundan tuz lambası ile karşılaşınca yumurta tuz lamba aldım ve kullanmaya başladım. Çok şifalı bir ürün. Öncelikle Çankırı tuz lamba’ya ilgisinden ötürü çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Ayrıca kargoda taşınırken tuz lambalarımdan birisi hasar görmüş. Durumu firmaya iletince hemen tekrar o kırılan lamba yerine tuz lambası gönderdiler.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-05-28

Ailece hepimiz faydasını gördük

Anneme ve oğluma aldım. Zannediyorduk ki sadece onlar faydasını görecek. Ama bizde çok faydasını gördük. Belki faydası olur diye çokta inanmadan bir umut aldık ve çok doğru yapmışım. Ben herkese bu doğal ve eşsiz ürünleri tavsiye ederim.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 18

Menu