Radyasyon Önleyici Biblo (Orta Boy)

tlb0441135

Yeni ürün

Radyasyon Önleyici Orta Boy Lambasız Kırmızı Killi Kristal Tuz ve Tuz Lambası

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Faydası ve Özelliği : Tuz mağarasında kil ve tuz arasında nadir çıkan tuzdan üretilen model radyasyona karşı ve dekoratif amaçla satın alınmakta.

Daha Fazla Detaylar

80,00₺

545 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Radyasyon Emici Doğal Kırmızı Killi Kaya Tuzu Özellikleri

 • Özellikle bilgisayar, televizyon ve telefon gibi radyasyon yayan araçların olumsuz etkilerini( işitme kaybı vs) minimize eder.
 • Sarı rengiyle görsellik yönüyle odanıza renk katar.
 • Toprağa yakın ve tuz mağarasına yakın olan yerlerden nadir olarak elde edilen kaya tuzudur.
 • Ürün lambasızdır ve radyasyon için etkilidir.
Size Bir Tavsiyemiz Var:

Eğer telefonu yatarken yanı başınıza koyuyor iseniz radyasyon emici tuz lambalarımızı yatağınız ve telefonunuz arasına koyarsanız telefonun oluşturacağı baş ağrısı rahatsızlığını ortadan kaldırır.

Neden Kullanmalıyız?

Tuz lambasının ve özellikle kırmızı tuz lambaları ve radyasyon emici bibloların radyasyon yayan elektromanyetik cihazlara yakın olması elektromanyetik radyasyonun olumsuz etkileriyle mücadelede iyi bir iş olacaktır. Tabi ki ekranlardan ve diğer elektromanyetik yayan araçlardan uzakta yer almamız bu dalgalara maruz kalmada çok daha etkili olacaktır. 

Daha Fazla Bilgi

Çankırı bölgesinde bulunan tuz madenleri ülkemizin şifa merkezi olarak kabul edilmeye başladı. Zira kaya tuzunun sağlık için sunduğu faydalar gün geçtikçe daha fazla insan tarafından tecrübe ediliyor. Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda yurt dışında da dikkat çekmeye başlayan kristal kaya tuzu zengin bir ürün yelpazesinde sunuluyor. Kaya tuzunun solunum ve bağışıklık sistemlerine iyi geldiği biliniyor. Zira bünyesinde magnezyum, bakır, çinko, demir ve potasyum vb. gibi toplamda 84 adet mineral bulunduruyor. Akciğerin temizlenmesine olanak sağlıyor. Yaydığı negatif iyonlarla havadaki bakteri, virüs ve mikropların etki gücünü kırıyor. Tozu ve kiri üzerine çekerek havanın kalitesini yükseltiyor. Bir diğer önemli yararıysa radyasyonunun gücünü emerek önleyici oluyor. Başta nükleer santraller olmak üzere elektronik cihazların bulunduğu bütün ortamda kullanılmaya başlamasında radyasyona karşı sağladığı koruma etkili olmaktadır. Teknoloji çağında bulunduğumuz için elektronik cihazlar hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Sağlığa zararlı etkileri olduğu bilimsel olarak kanıtlanmasına rağmen, elektronik cihazların etki alanı genişlemeye devam ediyor. Kristal kaya tuzundan üretilen radyasyon emici biblolar sayesinde daha sağlıklı alanlar oluşturabilirsiniz. Radyasyon nedeniyle sinir problemleri artmaktadır. Sürekli radyasyonun tehlikeli etkisine maruz kalan kişi kendisini yorgun hissetmeye başlar. Strese yol açan radyasyon yüzünden odaklanma sorunları ortaya çıkar. Kişi hem kendisine hem de çevresine karşı daha agresif davranmaya başlar. Ruhsal çöküntüye neden olan radyasyon fiziksel olarak da hareketlerinizin yavaşlamasına neden olur. Kişinin yorgunluk ve uykusuzluk hissetmesine yol açar. Gözlerin bozulmasında da etkilidir. İnsanın hayat kalitesini düşüren radyasyonun en önemli tehlikesi ise kansere neden olmasıdır. Ölümcül bir hastalık olan kanser hücrelerin normal işlevlerini yerine getirmesine engel teşkil etmektedir. Radyasyon yüzünden bağışıklık sistemi güçsüzleşen insan daha hassas bir konumda bulunmaktadır. Radyasyon emici biblolar sayesinde sağlığınızı koruma altına alırsınız.  biblonun yapımında doğal kırmızı kaya tuzu kili mevcuttur. Doğal kesimi sayesinde farklı bir görüntü sunan radyasyon emici biblo uygun fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır. 

Çankırı tuz lamba markasına ait orta boy boy radyasyon emici bibloyu, radyasyon önleyici biblo kategorisinden uygun fiyat avantajıyla alabilir, dört tıkla  sipariş verebilir, ödemeyi online taksitli kredi kartı ya da teslimatta kredi kartı ile yapabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

Radyasyon Önleyici Biblo (Orta Boy)

Radyasyon Önleyici Orta Boy Lambasız Kırmızı Killi Kristal Tuz ve Tuz Lambası

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Faydası ve Özelliği : Tuz mağarasında kil ve tuz arasında nadir çıkan tuzdan üretilen model radyasyona karşı ve dekoratif amaçla satın alınmakta.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(6)
2018-09-25

Tuz lambalarım Harika

Şu memnun kalmadım diyen kişinin kafasını merak ediyorum. Bizede geldi ve öyle güzel paketlemişler ki özenle konulmuş sıralı şekilde ve ilk geceden lambaların faydasını gördüm mükemmel.ofisime de alıcam.Karalama kampanyanızı yanlış yerde yapmışsınız.Teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-11-30

Elektronik eşyaların yaydığı radyasyonu kırdığına

Elektronik eşyaların yaydığı radyasyonu kırdığına inanıyorum. Çok teşekkürler Çankırı Tuz Lamba, sizin gibi dürüst satıcılara ihtiyacımız var.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-10-27

Bilgisayarımızın yanına koyduk

Çok güzel bir görünümü var. Odamızda yer alan bilgisayarımızın yanına koyduk. Hem biblomuz, hem Çankırı tuzumuz hem de tuz lambalarımız geldi ve kullanmaya başladık. Çankırı tuz lamba sitesine çok teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-19

olmamış

siparişini verdiğim orta boy ürün görseline hiç benzemiyor. adeta çamurun içine saplanmış kayaç rastgele alınmış da bi tahhtaya çivilenmiş gibi. en yüzeysel kısmındaki çamurları yıkayarak temizledim.uzunlamasına olan bir kısmı ise tamamen çamurdan oluşuyordu ki o kısmı ise suya yatırdım hiç olmazsa çamur erisin diye.kayacın içinde yer yer siyahlıkları da görmezden gelicez artık. heykeltıraşlığım sonucu az da olsa bişeye benzedi. hiç memnun kalmadım.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-21

Radyasyona ne iyi gelir diye araştırırken öğrendim

Bir haberde 10 yıl cep telefonu kullananların beyninde tümör riskinin arttığını okudum. Sonra radyasyona neler iyi gelir diye araştırırken tuzun etkili olduğunu öğrendim. Canan Karatay'da izlemiş olduğum bir videoda bu konudan bahsediyor. 2 adet orta büyüklükte olan tuz parçasından aldım.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-17

modemin yanina mutlaka konmali.

Bilgisayar ogretmeniyim ve tum elektronik aletler radyasyon yayiyor.bilhassa modem,bilgisayar ve cep telefonlari.bu urunden 2 tane aldim.birini modemin yanina birini de bilgisayarin yanina koydum.eskis gibi bilgisayarda calisirken basim agrimiyor.bilgisayarla surekli ugrasanlarin mutlaka almasi gereken bir urun.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

15.05.2021
Seval
Radyasyon önleyici tuzun ömrü ne kadar.Bir bakımı var mi biblolarin

1 Cevap
Admin
Yanıtla

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 2

Menu