Deniz Mavisi Tuz Çanağı Kaya Tuzu Lambası

tlb0371114

Yeni ürün

Extra parça tuzlu modeldir.

90,00₺

588 Adet stok mevcut

- +

Bir Yorum Yaz

Deniz Mavisi Tuz Çanağı Kaya Tuzu Lambası

Extra parça tuzlu modeldir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(3)
2017-09-23

Çocuğum çok rahat uyuyor ve çok az öksürüyor.

Merhaba ben tuz lambası ile okulumda yer alan öğretmen arkadaşlarımdan birisi aracılığı ile karşılaştım. Bu lambaları orijinal olarak sizden bulacağımı söylediler. Sizden satın aldıktan sonra lambam kapıda ödemeli şekilde geldi ve ürünü çıkarıp kullanmaya başladım. Memnun kaldım, çok teşekkür ederim. Çocuğum çok rahat uyuyor ve çok az öksürüyor çokta hoş gözüküyor.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-09-16

siparişler düzgün teslim edilmiyor ve yanlış gönderiliyor

çok beğenerek aldığım tuz çanağı ilk başta kırık geldi , gayet normal olabileceğini düşünerek tekrar aradım ve onu atmamı , yeniden sipariş gönderileceğini söylediler buraya kadar her şey gayet normal olmasına rağmen yeni gelen siparişin çanağı daha ince ve uzun içindede tuz parçaları yoktu ürün belki iyidir ama siparişi gönderme aşamasında daha özenli ve dikkatli olunması gerekir

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-06-05

Koah hastası olanlara şiddetle tavsiye ederim

Sizden bir hafta önce mavi çanak tuz lambası aldım. Öncelikle satış öncesi ve satış sonrası bizimle ilgilenmenizden dolayı teşekkür ederim. Koah hastasıyım. Yatağa girmeden birkaç saat önce yattığım odada kullandığım lambayı yakıyorum. Sabahları dinç ve rahat kalkıyorum. Özellikle benim gibi koah hastası olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

Menu