Pembe Tuz Çanağı Şekilli Tuz Lambası

tlb0371118

Yeni ürün

Ortalama Ağırlık : 2.5-3.5 KG Ağırlığındadır.

Ürün Lambalıdır ve lamba rengi pembedir.

15 m² odalar için idealdir.

Daha Fazla Detaylar

480,00₺

1197 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Pembe ışıklı tuz çanağının sole parçacıklı klasik tuz çanağından tek farkı ışık renginin pembe olmasıdır. Tuz çanağı şekilli tuz lambası modellerimizin en önemli özelliği içerisinde yer alan ışığı üzerinde ki tuz parçacıklarına yansıtarak ilgili tuzları ışıkla birlikte canlandırır ve şömine gibi çeşitli havalara sokar.

Tuz çanağı, tüm odalarda kullanılabileceği gibi hediye amaçlı düşünülen tuz lambalarımızdandır. Tıpkı kalp şekilli kaya tuzu lambalarımız gibi sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi günler için hediye amaçlı düşünülebilir ve ortama görünümüyle romantik bir hava katar.Hem sole tuzu gibi kaya tuzunda çok az miktarda bulunan kristallere sahip olması nedeniyle hem hem de çanağın büyük bir emek sonucu çıkmasıyla görsel yönden pek çok olumlu etkene sahip olan pembe ışıklı tuz çanağı biçimli tuz lambası tercih edilebilecek en önemli alternatiflerdendir.

Neden pembe?

Pembe rengi özellikle küçük oda ve alanları daha da özel gösterir. Ayrıca pembe sıcak renklerden birisi olduğu için karamsarlık gibi olumsuz duygulara karşı olduğunu söyleyebiliriz. 

Bir Yorum Yaz

Pembe Tuz Çanağı Şekilli Tuz Lambası

Ortalama Ağırlık : 2.5-3.5 KG Ağırlığındadır.

Ürün Lambalıdır ve lamba rengi pembedir.

15 m² odalar için idealdir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2017-09-22

İnternetten araştırırken en güvenilir firma ve tuz lambası fiyat

İyi günler tuz lambası almaya karar verince eşimle ilgili neredeyse öğlene kadar tuz lamba satan tüm site ve firmaları internetten inceleyip araştırdım. Hem tuz lambası fiyatları açısından hem de güvenilirlik açısından en uygun firmanın siz olduğunuz sonucuna ulaştık.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

Menu