Altı Köşeli Kırmızı Kaya Tuzlu Tuz Kasası

tlb0351197

Yeni ürün

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 4 KG

En                          :

Boy                        : 

Özelliği                    : Kırmızı kaya tuzu parçacıklı tuz kasası, altı köşelidir.

Daha Fazla Detaylar

400,00₺

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Daha Fazla Bilgi

Altı Köşeli Kırmızı Kaya Tuzlu Tuz Kasası

Tuz kasası görsel yönü ağır basan ve en çok bu yönüyle tercih edilen ürünlerden olduğu için çeşitlendirme gereği duyduğumuz ürünler arasında yer almaktadır. Yeni Çankırı kaya tuzu kasası modellerimizden olan tuz lambası, altı köşelidir ve kırmızı kaya tuzu parçacıklıdır.

Çankırı tuz lambası farklı model ve renk seçenekleriyle göz zevkinize hitap etmeye devam ediyor. Bilimsel olarak sağlığa yararlı olduğu ispat edilen kristal kaya tuzundan üretilen tuz lambaları cazibe nesnesi olmayı başarıyor. Hava ile teması bulunmayan tuz mağaralarından özel olarak çıkartılan doğal kaya tuzu farklı şekillerde kullanılabiliyor. En etkili yöntemin tuz lambası olduğu kabul ediliyor. Zira, tuz lambasının içerisinde bulunan ampul sayesinde ısı yayma özelliği var. Bu sayede kaya tuzu ısıyla çabasız şekilde buluşuyor. Doğal kaya tuzunun ısınması halinde erime başlıyor. Nemli bir görünüm açığa çıkıyor. Dolayısıyla bulunduğu ortama ferahlık ve rahatlama hissi veriyor. Kişinin günlük streslerinden uzaklaşarak sakinliğe ve ruhsal doygunluğa ulaşmasına olanak tanıyor. Tuz lambaları bilim insanları tarafından Halit mineral olarak değerlendirilmektedir. İnsan vücudunun ihtiyacı olan 84 adet minareli barındırmaktadır. Mineraller arasında bakır, çinko, potasyum, magnezyum bulunmaktadır. Tuz lambasının çalıştırılmasından sonra aktive olmaya başlayan negatif iyonları havadaki iyonlarla buluşur. Nötr haldeki iyonlar kişinin daha kolay hava almasına olanak tanır. Zira, tuz lambası havayı arındırmaktadır. Ayrıca, akciğer problemlerine karşı da etkilidir. Önemli bir radyasyon emici olan doğal kaya tuzu işyerlerinde de kullanılabilir. Çankırı tuz lambaları sadece sağlığa yararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda da dekorasyon için şık ürünlerdir. Altı köşeli sandık içerisine yerleştirilen tuz parçacıkları elegan bir görünüm sunar. Bir diğer özelliğiyle kırmızı renkte olmasıdır. Kırmızı rengin insanın ruhunu dinlendirdiği kabul edilmektedir. Aynı zamanda bulunduğu ortama kendi rengini verme özelliği de vardır. Dekorasyonda farklılığı arayanların ilk tercihi konumunda bulunan kırmızı kristal kaya tuzu çarpıcı bir görünüm sunar. 4 kg ağırlığında bulunan tuz lambasının temizliği de kolaydır. Kristal kaya tuzu ısıyla birleştiğinde havadaki mikro organizmaları üzerine çekmeye başlayacaktır. Bu nedenle de üzerinde toz tabakası oluşabilir. Nemli bir bezle günlük olarak tozunun alınması temizliği için yeterli olacaktır. Tuz lambası satın almak için online sipariş seçeneğini kullanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir kargo sistemi sayesinde indirimli fiyatla satın aldığınız tuz lambası kısa sürede elinize ulaşacaktır. 

Bir Yorum Yaz

Altı Köşeli Kırmızı Kaya Tuzlu Tuz Kasası

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 4 KG

En                          :

Boy                        : 

Özelliği                    : Kırmızı kaya tuzu parçacıklı tuz kasası, altı köşelidir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2017-10-23

Tuz taşı lambası ile ilk kez karşılaştım

TV’de yer alan bir haberle tanımış oldum tuz taşı lambasını. Uzaktan sadece dekoratif bir lambaymış gibi gözükse de birazcık hakkında bilgi sahibi olayım diye sitenize geldiğimde sağlığa da katkısı varmış. Tuş taşı lambası ile sitenizde pekço bilgi mevcut. Ancak benim en çok merak ettiğim konu bu tuz taşı nasıl kullanılır. Yani belirli aralıklarda mı yakılması gerekiyor tam gün mü yakılması gerekiyor bu konuda henüz sitenizde ki her yazıyı okumadım ama galiba bilgi sahibi olurum. Ayrıca tuz taşı lambası dışında birde sitenzde tuzdan sabunlar var. Normal sabunlar gibi kayganmıdır bahsettiğiniz kaya tuzu sabunu. Ben sitenizde ki yazıları daha da okumaya deam edeyim, okudukça merakımı gideriyorum. Sitenizde yer alan tuz taşı lambası faydaları çok yalın bir dille görsellerle desteklenerek yazılmış, bundan dolayı sizi tebrik ederim.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-10-20

Tahtası

Ürünüm geldi teşekkürler ama tahtası daha şık olabilirdi

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

Menu