Doğal Tuz Lamba 10 KG

tlb0121247

Yeni ürün

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Kategori                 : Doğal Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 10 KG

Paket İçeriği          : Ürün + 1 adet ampul + 1 adet enerji kablosu ve duy

Özelliği                   : Büyük kütleler halinde kaya tuz mağarasından çıkarılan tuzlardan üretilen 10 kg ağırlığında ki iyon lambası 38-40 m² alana kadar etkilidir.

Bu ürün hızla tükenmektedir.

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

600,00₺

666,67₺

-10%

9033 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Ürün Detayları

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Çankırı Tuzu

En                               : 18 cm

Boy                             : 32 cm

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri          :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                  : Beyaz, siyah

Kullanımı                     : 21 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi            : Doğal Ahşap

Kaya tuzu astım başta olmak üzere bir çok birçok amaçla kullanılmaktadır. Çankırı doğal kristal kaya tuzu kütlesine el işlemesi ile şekillendirilmesi sonucu üretilen 10 kg ağırlığında ki doğal tuz lambası, türleri içerisinde en çok verimlilik sağlayan  üründür. Çünkü ısınan tuz miktarının yüksek olması sağlıklı negatif iyon salınımının da yüksek olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle zararlı pozitif iyonlar da azalmaktadır. 

Doğal Tuz Lambası ile Daha Temiz Bir Hava!

Bilimsel araştırmalar incelendiğinde hava kirliliğinin ana bileşeninin dış mekan havasıyla bağlantılı olan ozon olduğunu söylemek mümkün. Ancak ayrıca kullandığımız iş yeri ve ev gibi gibi kapalı halde bulunan yaşam alanımıza da girmektedir.

Çankırı doğal kristal tuz lambası higroskopik etkisi sayesinde havada yer alan su buharını güçlü şekilde kendisine çekmektedir. Sadece su buharını çekmekle kalmaz aynı zamanda kirletici maddeleri de kendisine çekerek havanın temizlenmesini sağlar. Sonuçta daha temiz ve daha sağlıklı bir havayı bizlere sunar.

Eğer imkanınız varsa negatif iyonlara maruz kalmanın en güzel yolu doğa da, ormanlık alanlarda, deniz kenarında, su çevrelerinde daha çok zaman geçirmek olduğunu söyleyebiliriz.

Ama modern yaşamın koşuşturmaları içerisinde doğal ve negatif bolca olduğu ortamlara çıkamıyorsanız doğal tuz gece lambası ve çeşitli bitkileri kullanarak doğal bir yaşamı kendinize armağan edebilirsiniz.

Özellikle kg ağırlığı yüksek olan doğal tuz lambaların yaydığı pozitif iyonları yaydığı negatif iyonlarla azalttığı-ortadan kaldırdığı bilinmektedir.  

Tuz Mağarasına Gidemiyorsanız Doğal Tuz Lambası ile Tuz Mağaralarının Etkisini Elde Edebilirsiniz

Tarih boyunca solunum problemi olan pek çok insan tuz mağaralarını ziyaret etmiştir. Özellikle tuz madenlerinde çalışan işçilerin daha az solunum problemi yaşadığı bilinmektedir. Türkiye’de Çankırı Tuz Mağaraları başta olmak üzere Kırşehir, Nevşehir gibi illerimizde yer alan mağaralara yapılan ziyaretler ağırlık kazanmıştır. Tuz mağaraları özellikle Çankırı’da sağlık turizmi açısından önemli yerlerdir.

Tuz lambaları tuz mağaralarının yaşattığı deneyimi ve faydasını eve getirmenin küçük ölçekli yoludur.

Çankırı Doğal Kaya Tuzu Lambaları Terapötiktir

Himalaya tuzu bilindiği üzere pembe-turuncu renktedir. Bu nedenle himalaya tuzundan üretilen tuz lambaları içerisine hangi renk ampul koyulursa koyulsun tuzun pembe-turuncu rengi baskın olacaktır. Ancak beyaz renkte ki Çankırı tuzu ile elle oyularak üretilen doğal tuz lambaları içerisinde hangi renk ampul takılırsa takılsın o ampulün rengini net şekilde yansıtmaktadır.  Farklı renklerde ki ampullerle oluşturacağınız tuz lambasının ışıltısına bakmak sakinleştirici olabilir. Bu yönüyle bile Çankırı doğal gece tuzu lambalarının terapötik olduğu söylenebilir.

"Tuz Lambası Faydaları" ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi için : Tuz Lambası Faydaları

Bir Yorum Yaz

Doğal Tuz Lamba 10 KG

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Kategori                 : Doğal Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 10 KG

Paket İçeriği          : Ürün + 1 adet ampul + 1 adet enerji kablosu ve duy

Özelliği                   : Büyük kütleler halinde kaya tuz mağarasından çıkarılan tuzlardan üretilen 10 kg ağırlığında ki iyon lambası 38-40 m² alana kadar etkilidir.

Bu ürün hızla tükenmektedir.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(11)
2021-05-18

ev

Önce hediye olarak, sonra da kendim için aldım. Teşekkürler, özenli paketleme için de tebrikler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-12-14

Ürün harika

sipariş ettigim tuz lambam geldi ve ürün çok iyi yanında hediye gönderdikleri için de çok teşekkür ediyorum doğal tuz ise tadı diger market tuzlarından kat be kat daha iyi artık tuzu da başka zaman buradan sipariş etmeyi düşünüyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2020-06-15

Güzel

Doğal ve güzel, şuana kadar çok Bi etki görmedik ama uzun vadeli kullanımda eder diye düşünüyorum. Işıklandırması çok iyi. Daha loş bekliyordum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2019-02-01

5 Yıldız hediyeler için, ürünler bugün geldi...

Öncelikle hediyeler için teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık. Salı gecesi 2 tane kendime 1 tanede kardeşime tuz lambası sipariş verdim bugün elime ulaştı fakat Yurtiçi kargo görevlisi beni arayıp o bölgeye 4 aydır kargo götürmüyoruz ve oraya kargo siparişi götürmediklerini söyledi, ne yapacağımı söylediğimde firmaya gidip oradan almam gerektiğini söylediler. Yurtiçi kargo firmasının bu olumsuz hareketi hakkında gereğini yapacağınızı düşünüyorum. Koliyi açtığımda gördüklerim beni şaşırttı, evet hediyelerden bahsediyorsunuz ana sayfada ama bu kadar çok göndereceğinizi tahmin etmiyordum mahçup ettiniz,2 Saat kadar oldu lambaları kullanmaya başlayalı,Tuz değirmenini yemekte denedim gayet kullanışlı. Lambaların birini taktığımda yanmadı, ampulun olduğu yeri elleyip tekrar baktığımda yandı,ampul'un olduğu yerde bir temassızlık var sanırım, ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verirseniz ben hallederim. Tuz yastığını denemedim daha. Ürünleri tam olarak kullandıktan sonra sonuçları kısmet olursa yazarım. Hediyeler için tekrar teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık,hayırlı işler hayırlı müşteriler.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-10-12

Teşekkürler Çankırı Tuz..

Çankırı tuz lambası ile tanıştıktan sonra ben ve çevreme önerdim evime 3 tane aldım her odamda oldu arkadaşım da önerimle burdan aldı..Doğal oluşu çok güzel...Bugün gelen misafirime de önerdim iş yerindekilere de mutlaka önemini anlatacağından eminim ben çokı huzurlu bir şekilde evimde TV yanında ve yatak odamda güzen içinde tertemiz bir hava ile nefesimi güzel alarak uyuduğumu farkettim..Satıcı çok dürüst ve çok ilgili Kerkese burdan almasını tevsiye ederim en azından içim rahat..Çok tşkler herkese öneririm . Tuz hediyesi için ve jesti için ayrıca da çok tşk ederim..

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2018-09-22

10 kg tuz lambası dogal

Ürün inanılmaz güzel dekoratif olarak cok hoş aslında salonunu büyük oraya koyduk yatak Odamıza da aynı firmadan almıştık fakat bu çok daha güzel. .Satıcı çok çok ilgili çok da dürüst. .herkese tavsiye edeceğim adres.zaten hemen arkadaşımıza da 2 tane de 5 er kiloluk aldık. .şifa olur inşallah. .çok fazla ışık yapmaması da bir başka güzel. ..çok çok tsk eder bol güzel kazançlar dilerim..çok özenli kargo ve alaka ilginiz için. .

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-11-25

Tuz

Astım hastaları yorum yazarda sevinirim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-11-19

Oğlumda bronşit başladığı gün aldım

Oğlumda bronşit başlıyor denildiği gün arkadaşımın tavsiyesi üzerine 2 adet doğal tuz lambası aldım. Allah'a çok şükürler olsun ki bu lambalar oğluma şifa oldu. Hastalıklarını kolayca atlatmaya başladı. Böyle güzel ürünlere vesilen olan Çankırı Tuz'a teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-11-16

Oda havalanmış gibi

Fısfısları artık çöpe attık. Çankırı Tuz Lambadan aldığımız doğal tuz lambalar sayesinde ürünlerin çok faydasını gördük ve şifa bulduk. Kış günü kızımın odasına girdiğimde tertemiz ve ferah bir hava oluyor. Sanki pencereyi açmışım da oda havalanmış gibi.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-22

Soru

Ürünün içinde lamba var değil mi diğer ürünler lambalı şeklinde belirtilmiş fakat bunda göremedim ona göre satın almak istiyorum

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-08-19

Burun tıkanıklığı sorunum için aldım

Daha çok kış aylarında burun tıkanıklığı oluyor bende. Bu nedenle sürekli olarak burun spreyi kullanıyorum. Sitenizde ki tuz lamba ile ilgili yorumlara bakarak belki faydası olur diye aldım. Kullanmaya başladığım ilk gece faydasını gördüm. Şuan kullandığım burun spreyini hala kullanmaya devam ediyorum fakat tuz lambasını düzenli kullanınca spreyi bırakıp bırakmayacağımı da merak etmekteyim. Müşteri hizmetlerinizin profesyonel hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

02.12.2017
Hakan NEŞELİ
Merhaba..13 m2 ve 10 m2 lik iki odamız için hangi modelleriniz var? Çankırı tuz lambası ile himalaya arasındaki fark nedir?beyaz ile pembe arasındaki fark??çocuk odası ve ebeveyn odası için istiyoruz? Ek olarak 5 yaşında bir kızım var, nasiP olursa 3 ay sonra bir bebeğimiz daha olacak.ev kaloriferli odada buhar makinesi var..bu sorun olur mu..yada buhar makinesine bulundurmaya gerek var mı? Çocuğun odasında tavanda hafif nem var ıslaklık gibi...Son katta oturuyoruz..ek olarak migren için faydası var mı? Annem için de düşünüyorum.babamda kalp pili var..Mahsuru var mı?

1 Cevap
Admin
Yanıtla

20.11.2018
Sule
Benim oğlum da migren vede akciğer enfeksiyonu var bu kış aylarında hep tekrarlıyor bu tuz u duydum çok faydalı diye ne gibi özellikleri var baska

1 Cevap
Admin
Yanıtla

08.09.2019
Zeynep
Kargolamada sıkıntı yaşanır mı? Paketleme ve sevkiyatı için güvenli ulaşım sağlanması hakkında bilgi alabilir miyim?

1 Cevap
Admin
Yanıtla

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Canım Annem Kalp Tuz Lambası

460,00₺ 480,00₺ -20,00₺

Son görüntülenen

Menu