Kalp şekilli kaya tuzu sabunu 250 Gr

tlb0431131

Yeni ürün

Kalp şekilli kaya tuzu sabunu

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

45,00₺

50,00₺

-10%

1273 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Kalp biçimli kaya tuzu sabunu , kristal tuz sabun ile aynı yapıda olmasına karşın taneler daha gevşektir. Kalp tuz sabunun büyük boyut kare tuz sabundan farkı sadece şekil yönüyledir.

Kalp Şekilli Kaya Tuzu Sabunu

Çankırı Tuz Lamba tarafından hazırlanan kristal kaya tuzu içerikli sabunlar yaren diyarından tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor. Doğal ve saf yapısı nedeniyle insan sağlığına faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanan kaya tuzu 84 adet minerali bünyesinde barındırıyor. Çankırı tuz madenlerinden çıkartılan kaya tuzundan çeşitli şekillerde sabunlar elde edilmektedir. Kaya tuzunun geniş bir kullanım alanı bulunuyor. Kalp gibi farklı tasarım şekilleriyle hazırlanan mineral tuz sabunlar aynı zamanda dekorasyon açısından da göze hitap ediyor. Doğal tuz sabunlarının kullanılmasından sonra cildin derinlemesine temizlendiğine şahit olabilirsiniz. İçerisindeki mineraller cildi besleyerek koruyor. Cildin ihtiyacı olan minerallerle buluşması sonucunda nem dengesi de sağlanmış oluyor. Özellikle kuru cilt tipine sahip kişilerin nem kaybı yaşayan ciltleri çabuk yaşlanmaya meyillidir. Güneşten yayılan UV ışınlarının zararlı etkileri ve havada bulunan mikro organizmaların saldırısı sonucu cilt yıpranır. Bu sebeple sivilce, akne ve siyah noktalar ortaya çıkar. Bakterilerin ciltte yayılmaması için destekleyici ürünler kullanılması gerekmektedir. Kalp şeklindeki tuz sabunu el ve ayaklarda görülen mantar ve nasır problemlerine de çare sunmaktadır. Özellikle mantarın etkisiyle ciltte kaşıntı ortaya çıkar. Tahriş olan derinin yenilenmesi için doğal tuz sabunu kullanılabilir. Cildi yatıştırır ve mineraller sayesinde arınmasını sağlar. Saç yıkamada da kullanılabilen doğal tuz sabunu saçlarınızda farklılık yakalamanıza olanak tanımaktadır. Saç derisinde meydana gelen kepeklenmeye karşı da cildi besler ve temizler. Saç derisindeki kaşıntının durmasına yardımcı olur. Deri altını besleyerek daha güçlü ve sağlıklı saçların çıkmasını sağlar. Saç dökülmesini de durdurma özelliği bulunmaktadır. Tuz sabunu kullanımında kişiselliğe önem verilmelidir. Her kişinin kendine özgü mineral tuz sabunu bulunmalıdır. Tuz sabunu suda kolay çözülme özelliğine sahiptir. Bu nedenle hızlı şekilde cilde yedirilmesi gerekmektedir. Akabinde yüzünüzü kurularken; havlu yerine tek kullanımlık kağıt peçeteyi tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Mineralli tuz sabununu bakım kürü olarak da kullanabilirsiniz. Doğal tuz sabununu cildinizde beş-on dakika beklettikten sonra durulayabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

Kalp şekilli kaya tuzu sabunu 250 Gr

Kalp şekilli kaya tuzu sabunu

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2017-10-23

Kullanım

Gerçekten faydalı olacağını sanıyorum kullanmaya başladım güzel

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-05-23

İstanbul TÜYAP fuarından aldım

Geçen yıl İstanbul'da TÜYAP tarafından düzenlenen fuarda sizden kalpli ve daire tuz sabunundan aldım. Cildimde ki lekelerde azalma oldu fakat tavsiye ettiğiniz şekilde kullandıktan sonra 10-15 dakika yüzümde yanma ve kızarma oluşuyor.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Menu