Türk Bayraklı Tuz Lambası

tlb0221010

Yeni ürün

Türk Bayraklı Gece Tuzu Lambası

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 3 Kg

Kullanımı                : 9-12 metrekare (m²) alanlar için idealdir.

Paket İçeriği           : Ürün + 1 adet ampul + 1 adet enerji kablosu ve duy

Faydası ve Özelliği : Türk Bayrağı baskılı lamba Çankırı kristal kaya tuzundan el işçiliği ile doğal yöntemlerde üretilen iyon lambasıdır.

Daha Fazla Detaylar

420,00₺

1488 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Çankırı doğal Kristal Kaya Tuzu

En                               : 14 cm

Boy                             : 21 cm

Ürün Kalınlığı             : 5 cm   

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2 m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Hediye olarak sunulabilecek en güzel yüzey işlemeli tuz lambalarımızdan birisi olan Türk bayrağı desenli tuz lamba, özellikle resmi kurum ve kuruluşlarda ki bireyler tarafından tercih edilen yüzey işlemeli tuz lambamız gece yandığında Türk bayrağının rengini net şekilde vermektedir.

Türk Bayraklı Kristal Tuz Lambası

Tuz Lambası; lambanın tuz içerisinde bulunduğu bir lamba türüdür. Kristal kaya tuzu olarak bilinen tuzun içerisine ampul yerleştirilmesi ile yapılan doğal tuz lambası sağlıklı bir lamba olarak tanımlanmaktadır.

Doğal Kristal Tuz Lambasının Özellikleri Nelerdir?

Tuz lambası usta bir şekilde işlenmiş kaya tuzunun içerisinde bir ampul bulundurma özelliğine sahip. Ağırlıkları değişkenlik gösteren tuz lambaları farklı boyut seçenekleriyle yapılmakta. Şekil olarak geometrik şekillerle de yapılabilen tuz lambası küp, silindir, koni ve tercihe göre farklı dizayn yöntemleri kullanılarak yapılabilir. El işçiliği ve emek gerektiren tuz lambasının üzerine farklı motif ve şekillerin yapılabilmesi de tuz lambalarını farklı kılan özellikler arasında bulunuyor.

Kristal Tuz Lambasının Faydaları

Çankırı tuzundan üretilen tuz lambasının faydalarının ortaya çıkması için ampulün çalışmaya başlaması gereklidir. Lamba kullanıma başladıktan sonra ortama negatif yüklü iyonlar yayarlar. Diğer teknolojik aletlerin daha çok pozitif yüklü iyonlar yaydığı düşünüldüğünde tuz lambasının yaydığı iyonlar havadaki elektrik yükünü azaltmaktadır.

Bu faydasının dışında negatif yüklü iyonların sağladığı faydalardan yararlanmak mümkün. Strese, yorgunluğa iyi gelen ve insana huzur veren bir özelliğe sahip olan tuz lambası uzun süreli kullanımda kişileri daha dinç tutuyor.Tuz lambasında kullanılan kaya tuzu uzun sürelerdir tedavi amaçlı olarak bütün dünyada kullanılıyor. Tedavi için büyük paralar harcayan kişiler düşünüldüğünde tuz lambası fiyatı tedavi masraflarından çok daha düşük olmakla birlikte daha kolay ulaşılabilir bir seçenektir.

Türk Bayraklı Tuz Lambası

Tuz lamba; içerisinde lamba bulunan kaya tuzunun farklı boyutlarda ve şekillerde el işçiliğiyle işlenmesi sonucu meydana gelen, çeşitli dekoratif ögelerle süslenebilen ve bulunduğu ortama negatif iyonlar yaymakla beraber sağlık için oldukça pek çok faydası olan bir üründür.

Doğal Çankırı kaya tuzu kullanılarak üretilen ürün, renginin beyaz olmasından dolayı üzerinde ki Türk bayrağı baskısını net şekilde yansıtmaktadır. 

Türk Bayraklı tuz lambası üzerinde Türkiye haritası ve Türk Bayrağı bulunan bir tuz lambasıdır. İçerdiği maneviyatıyla ve hissettirdiği milli duygular ile şık tasarımlı bir tuz lamba sahibi olmanın yanında her baktığınızda gurur timsali Türk Bayrağını ve Türkiye haritasını görme şansına sahipsiniz. Şık tasarımı ve kullanışlılığı sayesinde resmi makamlarda olduğu kadar evin veya ofisin her yerinde kullanılabilen Türk Bayrağı tasarımlı tuz lamba fiyatı sayesinde herkesin bütçesine uygun olan bir üründür. 

Çankırı tuz lamba markasına ait ve Çankırı kristal kaya tuzundan üretilen dekoratif Türk Bayraklı tuzdan lambayı , yüzey işlemeli tuz lamba kategorisinden en uygun fiyatlarda satın alabilir, dört tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

Türk Bayraklı Tuz Lambası

Türk Bayraklı Gece Tuzu Lambası

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 3 Kg

Kullanımı                : 9-12 metrekare (m²) alanlar için idealdir.

Paket İçeriği           : Ürün + 1 adet ampul + 1 adet enerji kablosu ve duy

Faydası ve Özelliği : Türk Bayrağı baskılı lamba Çankırı kristal kaya tuzundan el işçiliği ile doğal yöntemlerde üretilen iyon lambasıdır.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2017-09-27

Ürünüm sağlam şekilde ulaştı.

Ürünüm bugün sağlam şekilde ulaştı. Teşekkür ederim.Dünkü mailimi dikkate almayın lütfen.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu