Ayyıldız İşlemeli Tuz Lamba

tlb0221239

Yeni ürün

Ayyıldız İşlemeli Tuzdan Lamba

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 3 Kg

En                           : 14 cm

Boy                         : 21 cm

Ürün Kalınlığı         : 5 cm

Faydası ve Özelliği : Ayyıldız işlemeli tuz lambası, hem görselliği ve şık tasarımı ile evlerinize getirdiği sağlığın yanında harika bir aksesuardır.

Daha Fazla Detaylar

420,00₺

1507 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Kristal Tuz

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     :  9-12 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Ayyıdız İşlemeli Tuz Lamba

Sağlığımız açısından oldukça önemli bir yere sahip, havaya yaydığı negatif iyonlar ile zindelik ve canlılık veren tuz lambaları, birbirinden farklı desen ve renkte üretilerek görselliği ile de her zevke hitap etmektedir. Tuz lambası modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de, bayrağımızın motiflerinin işlendiği ayyıldız işlemeli tuz lambasıdır. Ürün sevdiklerinize verebileceğiniz benzersiz hediyeliklerden biri olacaktır.

Tuz Lambası Nedir?

Sahip oldukları faydalarıyla hem göze hem de sağlığınıza hitap eden tuz lambaları, çeşitli boylarda şekillendirilmiş kaya tuzunun içine lamba yerleştirilmesiyle elde edilen oldukça faydalı bir üründür.

Tuz Lambası Özellikleri

Tuz lambaları 2 bin yıldır tüm dünyada hastalıkların tedavisinde kullanılan kaya tuzundan üretilmektedir. Çankırı’da, Çankırı kaya tuzlarının dikkatli bir şekilde elle oyularak içine ampul yerleştirilmesi ile oluşturulur. Oyulan tuz lambasının içindeki ampul, hem ortamı hoş bir ışık ile aydınlatırken hem de tuz lambalarından negatif iyonların salınmasına, kaya tuzunun ısındıkça negatif iyonlarla havanın kalitesini arttırmasına olanak sağlar. Evleriniz için üretilen tuz lambaları için önerilen her 2 metrekareye 1 kilo tuz lambasının düşmesidir. Bunun için alınacak tuz lambasının ağırlığında belirleyici olan koyacağınız odanın metrekaresidir. Siz de kaya tuzu lambası fiyatlarına göz atabilir zevkinize tuz lambalarından evinize ya da sevdiklerinize hediye olarak seçebilirsiniz.

Tuz Lambasının Faydaları

Tuz lambasının faydaları sayılamayacak kadar çoktur. Havadaki pozitif iyonlara karşılık, negatif iyonlar yayar ve ortamdaki elektriği nötr hale getirir. Negatif iyonlar sağlığımız için oldukça yararlıdır. Havadaki bakterileri azaltarak evlerimizdeki teknolojik eşyaların yaydığı yüksek frekanstaki elektriklerin etkisini hapsederler. Bilgisayar, TV gibi elektrikli cihazların yaydığı pozitif yüklü iyonlar, hem çocuklarda hem de yetişkinlerde gerginliğe, uykusuzluğa neden olurken, tuz lambaları negatif iyonlarla bu olumsuz etkileri azaltırlar. Ayrıca evlerdeki havanın kalitesini arttırarak, havanın canlanmasına olanak verir. Negatif iyonlar, nezle, migren, astım gibi rahatsızlıklara iyi gelerek akciğerlerin daha iyi çalışmasına yardımcı olurlar. Vücuda zindelik verirler. Çocukların odalarına koyacağınız tuz lambası, çocukların ders verimini ve konsantrasyonlarını arttırır.

Çankırı tuz lamba markasına ait dekoratif Ayyıldız işlemeli kristal tuzdan lambayı , yüzey işlemeli tuz lamba kategorisinden en uygun fiyatlarda satın alabilir, dört tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

Ayyıldız İşlemeli Tuz Lamba

Ayyıldız İşlemeli Tuzdan Lamba

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 3 Kg

En                           : 14 cm

Boy                         : 21 cm

Ürün Kalınlığı         : 5 cm

Faydası ve Özelliği : Ayyıldız işlemeli tuz lambası, hem görselliği ve şık tasarımı ile evlerinize getirdiği sağlığın yanında harika bir aksesuardır.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2018-10-23

Çocuğum için aldım

Ürün resimde ki gibi sağlam olarak geldi. Çocuğum için satın aldım. Umarım faydasını görürüm.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-09-20

15 Temmuz

15 Temmuz için de bir ürün yapsanız çok güzel olur.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu