Ördek Daffy Duck Tuz Lambası

tlb0221031

Yeni ürün

Ördek Daffy Duck Baskılı Kaya Tuz Lamba

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 3 Kg

En                           : 14 cm

Boy                         : 21 cm

Ürün Kalınlığı         : 5 cm

Faydası ve Özelliği : Duffy duck desenli yüzey işlemeli kaya tuzu lambası küçük bey ve bayanlar tarafından en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır.

Daha Fazla Detaylar

420,00₺

1644 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Tuz

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     :  9-12 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

Bu huysuz ördeği tanımayan yoktur herhalde. Huysuz ördek Donald Amca’nın Deyzi adında sevgilisi ve üç yeğeni vardı. Donald’ın genel olarak küçük yaratıklarla başı derttedir.  Çizgi film izleyicileri tarafından yakından bilinen ve sevilen sevimli kahraman, özellikle hayal gücü yüksek olan küçük beylerin ve bayanların talep ettiği tuz lamba modellerimizdendir.

Ördek Tuz Lambası

Neredeyse hemen hemen her bölgede yaygın bir şekilde bilinen, özellikleri ve faydaları açısından son derece yaygın ve kullanışlı olan tuz lambası Çankırı’dan özel olarak çıkarılan kaya tuzu ham maddesi ile üretilen gösterişli ve muntazam bir aydınlatma aracı olmakla birlikte dekorasyonu tamamlayan yardımcı bir dekoratif üründür.

Tuz Lamba Nedir?

Kaya tuzunun oyularak işlenmesi ve şekillendirilmesi ile üretilen tuz lambası, aydınlatma araçları olarak kullanılmaktadır. Çankırı kristal tuz mağarasından çıkarılan kaya tuzu ile üretilen özel üründür.

Tuz Lambanın Özellikleri

Ağırlığı genellikle 2,5 ile 3,5 kilo arasında olan tuz lamba modelleri farklı desen ve modellerde üretilmektedir. Ayrıca çocuk odası, genç odası, oturma salonu ya da taraftarlar için özel işlemeli kaya tuzu lambası ürünleri büyük bir itina ile oyularak işlenmektedir. Elektrik ile çalışan tuz lamba, açma kapama düğmesi sayesinde kullanıcılarına işlevsellik sağlamaktadır. Dolayısıyla da aydınlatmada kullanılan standart lamba modellerine göre tuz lambası fiyatları farklılık arz etmektedir.

Tuz Lambasının Faydaları Nelerdir?

Üretim aşamasında tuz lambasının içine ampul yerleştirilmektedir. Bu ampul elektrik ile temas ettiğinde bir süre sonra ısınır ve etrafa negatif iyon ışınları saçmaya başlar. Çevreye yayılan negatif iyon ışınları astım ve alerji gibi hastalıklar başta olmak üzere neredeyse tüm solunum yolu hastalıklarını doğal yollardan tedavi etmekle birlikte bir iyon ışınları sayesinde ortamdaki kirli hava da sterilize edilmektedir. Dolayısıyla da tuz lambası faydaları insan sağlığınıza oldukça fazladır.

Ördek Logolu Tuz Lamba

Ördek resmi ile yüzey işlemeli bir kaya tuzu lamba modeli olan ördek logolu tuz lamba, özellikle çocukların ilgi ve beğenisini çekebilecek bir üründür. Hem kız hem de erkek çocuğuna alınabilecek hediyelerden birisi olan ördek logolu tuz lamba, çocuğunuzun odasında karanlığı aydınlatan loş bir ışık saçarken aynı zamanda çocuğunuz derin uykudayken ortama yaydığı negatif iyon etkisi sayesinde odanın havasını temizleyerek çocuklarınızın sağlıklı ve temiz havada uyuduğundan emin olacaksınız. Yüzey işlemeli özelliği ile çocukların kalbinde taht kuran ördek tuz lamba fiyatları da bütçe sarsmayan aralıklar arasında olmaktadır.

Çankırı tuz lamba markasına ait ördek şekilli negatif iyon lambasını , yüzey işlemeli tuz lamba kategorisinden indirimli fiyatlarda satın alabilir, dört tıkla sipariş edebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

Ördek Daffy Duck Tuz Lambası

Ördek Daffy Duck Baskılı Kaya Tuz Lamba

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 3 Kg

En                           : 14 cm

Boy                         : 21 cm

Ürün Kalınlığı         : 5 cm

Faydası ve Özelliği : Duffy duck desenli yüzey işlemeli kaya tuzu lambası küçük bey ve bayanlar tarafından en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır.

Bir Yorum Yaz

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu