Çok Satanlar

Toptan Satış ve XML İş Ortaklığı Bilgilendirme

Dropshipping satış yapma Türkçesi stoksuz satış yapma olan bir satış tekniğidir. İşletme giderlerini minimuma indiren düşük sermaye ve işletme giderleri ile düşük riskli satış imkanı sunar. Yeni girişimcilerin tercihidir. Çankırı Tuz Lamba 7 yıllık internet deneyimi ile sizlere bu süreç de ücretsiz yardımcı olmakta XML ücreti de Almamaktadır.

Sipariş

Çankırı Tuz Lamba ile xml ortaklığını onayladıktan sonra iş ortağı bilgileriniz ile siparişlerinizi sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

24 Saat için de kargoya teslim ile çalışan ekibimiz saat 16:00 'e kadar olan siparişlerinizi aynı gün, 16:00 'e kadar olan siparişlerinizi bir sonraki gün kargoya verilmektedir.

Siparişlerinizi sitemiz üzerinden havale veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Kapıda ödemeli siparişlerinizi kapıda ödeme seçeneği seçilmeli müşteri bilgilerinizi ve müşteri adresinizi gerekli alana girmeniz gerekmektedir. Kapıda ödeme tutarınız da açıklama kısmında yer almalıdır.

Oluşturmuş olduğunuz müşteri siparişlerinizi direk olarka müşterilerinizi gönderiyoruz. Bunun için kesmiş olduğunu fatura bize göndermeniz yeterlidir. Kendi ambalaj (koli, insert, bant) ürünlerinizi bizlere göndermeniz durumunda bu paketleme ürünlerini kullanıyoruz.

Ürün Kar Oranları 

Ürün kar oranlarımız tekstil ve gereç ürünlerinde farklılık göstermektedir. Ortalama olarak %50-80 arasında kar marjı ile satış yapabileceksiniz. Sizlere verilen XML çıktısı ile alış ve perakende satış fiyatlarınızı KDV Dahil olarak görebileceksiniz.

Dönemsel kampanyalarımız ile kullanıcılarınıza uygun fiyatlar sunabilirsiniz.

Faturalandırma

Siparişleriniz aynı gün faturalandırılmaktadır.

İade ve Garanti Şartları

İadeler ancak defo gibi durumlarda kabul edilmektedir. Tüm ürünlerimiz kargo verilmeden önce kontrol edilmektedir.

XML Tedariği ve Kullanımı

Başvurusu onaylanan tedarikçimize kısıtlanmış olan ip ile kullanabilmektedir. Satışlarınızı tüm platformlarda satabilirsiniz.

XML anlaşmalarımız yıllık olarak yapılmaktadır.

Kargo ve Kapıda Ödeme Hizmet Bedelleri

Kargo Hizmet Bedeli; 5.90 TL (KDV Dahil) uygulanmaktadır. (1-5 desi arası geçerlidir.) Sizlerin anlaşması var ise bizler ile iletişime geçip bilgi dahilinde gönderim yapıyoruz.

Kapıda Nakit Ödeme Hizmet Bedeli; kapıda ödeme hizmeti ücreti 6.90 TL (KDV Dahil) uygulanmaktadır.

Bilgi İçin : 0850-532-35-60 /0533-337-28-36


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu