Çok Satanlar

Granül Çankırı Kristal Kaya Sofrada Öğütme Tuzu 10 Kg

Granül Çankırı Kristal Kaya Sofrada Öğütme Tuzu...

450,00₺ 600,00₺
Sınırlı özel teklif
10 Kg Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu

10 Kg Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu

450,00₺ 600,00₺
Sınırlı özel teklif
Granül Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

Granül Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

225,00₺ 300,00₺
Sınırlı özel teklif
Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

Öğütülmüş Çankırı Kristal Kaya Tuzu 5 Kg

225,00₺ 300,00₺
Sınırlı özel teklif

İLKELERİMİZ

Çankırı tuzu ve tuz lambası başta olmak üzere tuza dair pek çok ürünün satılmış olduğu cankirituzlamba.com , sektörünün en başarılı ve en büyüğü konumunda yer almaktadır. Öyle ki müşterilerimizin yaklaşık %75 civarında ki oranı ise tavsiye üzerine sitemize gelmektedir.  Müşterilerimizin %90-95 ‘lik kısmı daha önce yapmış olduğu alışverişten memnun kaldığını açık şekilde ifade ederken( müşteri memnuniyetine dönük çeşitli kanallarla  sormuş olduğumuz sorulara verilen cevaplar doğrultusunda) %5-10 civarında ki kısmı ise kayıtsız kalmaktadır.  Ancak elbetteki almış olduğumuz olumlu tepkiler bizim daha iyi hizmet sunmak için yapmış olduğumuz Arge çalışmalarını azaltmaz veya kısıtlamaz. hergeçen gün acaba müşterilerimize tuz lambası ve kaya tuzu ürünlerimizi daha iyi olanaklarda nasıl sunabiliriz bunun düşüncesi içerisinde yer almaktayız ve bu doğrultuda somut adımlar atmaktayız. Elbette ki hiçbir başarı tesadüf değildir. Elbette ki belirli ilkeler doğrultusunda hareket ettiğimiz için sektörümüzün bir numarasıyız. Sözü fazla uzatmadan merak edenler için çalışmamızın özünü oluşturan bazı ilkelerden bahsedeceğiz sizlere.

Çankırı tuz lambasının sahip olduğu en önemli ilkeler:

Sevgi Odaklı Üretim: Tuz ile ilgili hayal gücümüzün sınırlarını zorlayarak üretilebilecek herşeyin satılmış olduğu sitemizde yapılan tüm çalışmalar sevgi odaklı yapılmaktadır. Yani yapmış olduğumuz işi zorunluluktan değil işimize bağımlı olmamız ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunabilmemiz için yani sorumluluktan dolayı yerine getirmekteyiz.İşimizi gereklilik olduğu için değil işimize olan aşkımızdan ötürü sevgi çerçevesinde yerine getirmekteyiz. Bu durum işimizin her alanına yansıdığı gibi müşterilerimize de pozitif yansımaktadır. Söz gelimi tuz lambası üretimi yapılırken  tuz mağarasından kaya tuzlarının özenle ve titizlikle seçilmesinden kaya tuzunun belli şekle sokulmasına ahşabının takılmasından, lambasının takılmasına kadar tüm süreçlerde vermiş olduğumuz emeği büyük bir sevgi içerisinde vermekteyiz.

esneklik

Esnek iletişim ve sorun çözme yöntemi: Müşterilerimizle kurmuş olduğumuz iletişim ve satış aşamasında meydana gelme ihtimali olabilecek ufacık bir problemi belli kurallar nezdinde değil esneklik çerçevesinde yapmaktayız. Örnek vermek gerekirse Çankırı tuzu siparişi veren bir müşterimiz bundan sonra ki zaman diliminde bulunduğu yerde satılan tuzlar hakkında analiz yapabilmesi için müşterimiz için bazı yöntemler önerebilmekte ve geliştirebilmekteyiz.

abajur tuz lambasıabajur tuz lamba 2 

Taklit etmek yerine farklı olmak: Satmış olduğumuz tuz lambası ve Çankırı tuzu türlerinden kaya tuzu sabunu, kaya tuzu tesbihi ve tuza dair tüm ürünlerimizde hiçbir zaman taklitçi olmadık. Ortaya koymuş olduğumuz tüm yöntemler ve çalışma ilkeleri kendi geliştirdiğimiz ilkeler olup sektör içerisinde faaliyet gösterenlere de yol gösterici olduk.  Yapmış olduğumuz bilimsel çalışma ve araştırmalardan ürünlerimizin müşterilere sunulmasına kadarki hizmet süreçlerine kadar tüm aşamalar tarafımızca oluşturulmakta ve geliştirilmektedir.

elmasaat

Hızlı hareket kabiliyeti: Sitemize gelen tüm müşterilerimiz çok iyi bilir ki sunmuş olduğumuz ürün çok kısa sürede gerçekleştirilir. Tuz lambasının veya Çankırı tuzunun sipariş edilmesinden siparişin ulaştırılmasına , Merak edilenlerin farklı şekillerde tarafımıza iletilip ilgili cevaplar verilmesine kadar ki tüm aşamalarda hızlı hareket etmekteyiz ve artan hızımızın hizmet kalitemizi olumsuz etkilemesine izin vermemekteyiz.

 


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu