Radyasyon Önleyici Biblo (Küçük Boy)

tlb0441136

Yeni ürün

Radyasyon Önleyici Küçük Boy Lambasız Biblo

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Faydası ve Özelliği : Küçük boy ve radyasyona karşı ve dekoratif amaçla tercih edilen kırmızı kaya tuzundan üretilmiş biblo modelini indirimli fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar

60,00₺

484 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Radyasyon Emici Lambasız Kırmızı Killi Kaya Tuzu Özellikleri

 • Özellikle bilgisayar, televizyon ve telefon gibi radyasyon yayan araçların olumsuz etkilerini( işitme kaybı vs) minimize eder.
 • Sarı rengiyle görsellik yönüyle odanıza renk katar.
 • Toprağa yakın ve tuz mağarasına yakın olan yerlerden nadir olarak elde edilen kaya tuzudur.
 • Ürün lambasızdır ve radyasyon için etkilidir.
Size Bir Tavsiyemiz Var:

Eğer telefonu yatarken yanıbaşınıza koyuyor iseniz radyasyon emici tuz lambalarımızı yatağınız ve telefonunuz arasına koyarsanız telefonun oluşturacağı baş ağrısı rahatsızlığını ortadan kaldırır.

Elektromanyetik Dalgalara Karşı Biblo ve Tuz Lambaları

Özellikle çok sayıda elektrikli ekipmana sahip açık ofislerde radyasyonun olumsuz etkisini hissedebilirsiniz. Yazıcı gibi güçlü bir elektromanyetik jeneratörün yakınında çalışmayı deneyin ve sizi ne kadar çabuk yıprattığını net olarak göreceksiniz.

Prof. Dr. Canan KARATAY gibi tuz lambası ve kaya tuzu kullanımını destekleyen bilim insanları kaya tuzu lambasının ve lambasız kaya tuzunun sizi elektromanyetik radyasyona karşı korumaya yardımcı olduklarını söylüyorlar. Ancak elektronik ekipmanlarla dolu bir odadaki tuz lambası tüm elektromanyetik radyasyona karşı koymada etkili olamaz. Böyle bir odada ki lamba miktarı artırılmalı, daha büyük ağırlıkta ki lamba tercih edilmeli, radyasyona karşı killi kaya tuzu alınmalı ya da oda tamamen tuz odasına dönüştürülmelidir.

Daha Fazla Bilgi

Çankırı’da ki tuz madenlerinden mineral deposu kaya tuzu çıkartılmaktadır. Farklı kullanım alanları olan kristal kaya tuzu insan sağlığını olumlu yönde etkilemeyi başarıyor. Yaren diyarından dünyaya açılan kapımız haline dönüşen kaya tuzu negatif iyon yayılımı gerçekleştiriyor. Bu sayede bulunduğu ortamdaki havanın tazelenmesine olanak tanıyor. Havadaki mikrop, bakteri ve virüsleri yok etmeyi başarıyor. Özellikle astım ve bronşit gibi rahatsızlıkları bulunan kişilerin nefes alışverişini önemli oranda düzene sokuyor. Zira kişinin akciğer ve solunum yolundaki tıkanıklığı temizliyor. Bakteri ve virüslerin etki gücünü yok ettiği içinde kişinin bağışıklık sistemini yeniden düzenliyor. Hastalıklara karşı doğal koruma sağlayan kaya tuzu radyasyonu da emmektedir ya da diğer bir söyleyişle önleyici etkiye sahiptir. Bu nedenle de nükleer santraller de olmak üzere çok sayıda alanda kullanılmaktadır. Çankırı Tuz Lamba tarafından üretilen radyasyon önleyici bibloların amacı da evlerde ve iş yerlerinde bulunan elektronik cihazların yaydığı radyasyonu yok etmektir. Akıllı telefonlar başta olmak üzere televizyon, bilgisayar, yazıcı ve dahi buzdolabı, çamaşır makinesi vb. gibi cihazlar radyasyon yaymaktadır. Radyasyon kişinin hayat kalitesini düşürmesi ve sağlığını tehdit etmesiyle tanınır. Zira insanda yorgunluk hissinin meydana gelmesine neden olur. Uykusuzluk ve baş ağrısının açığa çıkmasını sağlar. Günümüzde sık rastlanan sorunlardan stres ve sinirin başlıca sebepleri arasında gösterilmektedir. Çünkü insanın yaşam enerjisini alır ve tükenmişlik sendromuna yakalanmasında kapı aralar. Ayrıca hücrelerin birbiriyle olan etkileşiminin zayıflamasına neden olmaktadır. İnsanın kanser gibi ciddi rahatsızlara yakalanmasında radyasyon sebep olarak gösterilmektedir. Radyasyon emici biblolar farklı ağırlık seçenekleriyle üretilmektedir. Kil ile tuz arasında yer alan doğal kaya tuzunun rengi kırmızıya dönüşmektedir. Farklı görüntüsü nedeniyle dekorasyon yönü güçlüdür. Ev ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Elektronik cihazların yakınına konulması tavsiye edilmektedir. Bu sayede cihazın yaydığı radyasyonu emme gücü da artacaktır. Aynı zamanda birden fazla biblo kullanılabilir. Doğal kaya tuzunun etkili olması için kullanıldığı odanın genişliğine dikkat edilmelidir. Online sipariş üzerinden satın alabileceğiniz radyasyon emici biblolar hediyelik eşya olarak da değerlendirilebilir. En uygun fiyat seçenekleriyle hem sağlığınızı korumayı hem de göz zevkinize hitap etmeyi başaracaktır. 

Çankırı tuz lamba markasına ait küçük boy boy radyasyon emici bibloyu, radyasyon önleyici biblo kategorisinden indirimli fiyat avantajıyla alabilir, dört tıkla kolayca satın alabilir, ödemeyi online taksitli kredi kartı, teslimatta ödeme ve EFT/Havale seçenekleriyle yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

Radyasyon Önleyici Biblo (Küçük Boy)

Radyasyon Önleyici Küçük Boy Lambasız Biblo

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Faydası ve Özelliği : Küçük boy ve radyasyona karşı ve dekoratif amaçla tercih edilen kırmızı kaya tuzundan üretilmiş biblo modelini indirimli fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(4)
2020-06-10

Güzelbir ürün

Gayet güZel ve başarılı bir ürün teşekkürler

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-23

Faydalı olduğunu düşünüyorum

Hem şık hem de radyasyona maruz kaldığımız için faydalı olduğunu düşünerek sipariş oluşturdum. Umarım kargo kırılmadan ve hasar almadan ulaşır.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-21

Aldığım rasyasyon tuz taşının görünümü şekildeki gibi olsun lütf

Radyasyon tuz taşı aldım bugün. Lütfen görünümü şekildeki gibi güzel olsun.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)
2017-05-18

Radyasyona karşı kırmızı renkli radyasyon tuzu aldım.

Artık radyasyona karşı çeşitli eğitim etkinlikleriyle bilgilendirmeler yapılmalı. Hala bu konu neredeyse gündeme dahi gelmiyor. Çok ciddi sağlık sorunlarına neden olan bu olguya karşı çözüm yolları aranmalı. Mesela yoğurt yemenin faydalı olduğunu söylüyor İbrahim Adnan Saraçoğlu. Tuzunda iyi geldiği yönünde çok fazla açıklama yapanlar var. Mesela Prof. Dr. Ahmet Maranki. Ben de bu ciddi ve sağlık sorununa neden olan radyasyona karşı kırmızı renkli radyasyon tuzu aldım.

 • Bu yorum faydalı mıydı?
 • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 2

Menu