Yumurta Tuz Sabunu Ortalama 300 Gr

tlb0431130

Yeni ürün

Yumurta şekilli kaya tuzu sabunu

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

45,00₺

50,00₺

-10%

691 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Yumurta biçimli kaya tuzu sabunu , kristal tuz sabun ile aynı yapıda olmasına karşın taneler daha gevşektir. Yumurta tuz sabunun büyük boyut kare tuz sabundan farkı sadece şekil yönüyledir.

Yumurta Tuz Sabunu

Çankırı Tuz Lamba tarafından hazırlanan yumurta tuz sabunu doğal yapısı ve farklı görünümüyle beğeni kazanmaktadır. Doğadan ilham alınarak tasarlanan sabun sadece sağlığınıza fayda sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda göz zevkinize de hitap etmeyi başarıyor. Lavabo ve banyolarda şık bir dekor ürünü olarak tercih edilen yumurta tuz sabunun hammaddesi natürel kaya tuzudur. Bilimsel olarak kaya tuzu Halit mineral olarak değerlendirilmektedir. İnsanın ihtiyaç duyduğu 84 adet minerali yapısında taşımaktadır. Mineraller arasında kalsiyum, potasyum, magnezyum, çinko, bakır bulunmaktadır. Mineral deposu olan tuz sabunları el ve ayak bakımı için de kullanılabilir. Ayrıca, cilt bakım ürünü olarak da tercih edilmektedir. Zira ciltteki yağlanmaya karşı önemli bir etki gücüne sahip bulunmaktadır. Sağlıklı cildin anahtarı olan nemi sunmaktadır. Kullanımından sonra cildin ferahlanmasını sağlar. Cildi sadece dıştan güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda içtende besler. Mineralleri sayesinde cildin daha aydınlık ve temiz bir görünüm yakalamasını sağlar. Sivilce ve akneye karşı önleyici görevini üstlenir. Aknenin oluşumundan sonra uygulanması halinde kurumasını sağlar. Düzenli kullanılması durumunda cilt sorunlarının açığa çıkmasını önler. Cildin yağ dengesini kontrol altına aldığından ve ihtiyacı olan nemi sunduğundan dolayı yaşlanmayı geciktirici etkiye sahiptir. Mimik çizgilerinin azalmasına olanak tanır. Cilde aydınlık bir görüntü sağladığı için makyaj malzemelerinin kullanım oranını da azaltacaktır. Aynı zamanda eller için gerekli olan korumayı da sunar. Bulaşıcı hastalıkların yayılmasında en etkili olan uzuv ellerdir. Zira eller en sık kullanılan organlardır. Bu nedenle ellerin temiz olmasına hassasiyetle yaklaşılmalıdır. Sürekli suyla temas eden ellerde yaşlanma izleri daha sık görülür. Güneş ışınlarının zararlı etkisine maruz kalan eller domuz gribinden kansere kadar çok sayıdaki hastalığın oluşmasında başrol oynamaktadır. Ellerin sağlıklı ürünlerle yıkanması gerekmektedir. Kristal tuz sabunu elleri derinlemesine temizlemenin yanı sıra bakteri ve mikroplara karşı da korur. Mantar ve tırnak batması gibi yakıcı sorunlar için tercih edilebilmektedir. Ayrıca saç derisi içinde yararlı olan doğal tuz sabunu kepeklenme ve ekzamanın oluşumunu önleyebilmektedir. Online sipariş verilerek indirimli fiyatlarla doğal tuz sabunu satın alınabilir. 

Bir Yorum Yaz

Yumurta Tuz Sabunu Ortalama 300 Gr

Yumurta şekilli kaya tuzu sabunu

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(2)
2017-11-21

Kaşıntıma iyi geldi

Her duştan sonra bize gönderilen broşürde yazdığı gibi kullanıyorum. Kaşıntıma çok iyi geldi. Fiyatta indirim olursa ikinci aldığımda 4-5 tane almak istiyorum.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)
2017-06-12

Teşekkür ederim.

Bu ürünün reklamına gerek yok. İlk denemeden sonra beni çok iyi anlarsınız. Süper bir şey. Teşekkür ederim.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

18.12.2017
Sevda Metin
Dün verdiğim siparişime bir tuz sabunu eklemek istiyorum mümkün müdür acaba kargo parası ödemek istemiyorum.

1 Cevap
Admin
Yanıtla

27.02.2019
seda yalçın
Merhaba daha önce tuz lambası,tuz ve tyz sabunu ürünlerinizi sipariş vermiştim ve şu anda kullanmaktayim. Tuz sabunu ile ilgili bir sorum olacak, dikdörtgen sabundan aldım ve dusta ilk kullandigimda cildimi yaktı ve tahriş etti. Bu durum normal mi? Baya kızarıklık oluştu neyse ki kısa sürede geçti. Diğer tuz sabunları arasındaki farklar nedir? Okuduğumda farkli sabunları benzer özellikleri var sanki, her burinin farkli bir kullanimi varsa nedir? Tuz sabunu kullanimi ile ilgili detayli bilgi verebilir misiniz?

1 Cevap
Admin
Yanıtla

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Menu