Gül Desenli Tuz Lambası

tlb0221028

Yeni ürün

Gül Desenli İyon Lambası

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 3 Kg

En                           : 14 cm

Boy                         : 21 cm

Ürün Kalınlığı         : 5 cm

Faydası ve Özelliği : Gül desenli kaya tuzu lamba çeşidi daha çok hediye amacıyla sipariş edilen modeller arasında yer almaktadır.

Daha Fazla Detaylar

420,00₺

1740 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Diğer Ürün Özellikleri

Ürün Ana Maddesi     : Doğal Kristal Kaya Tuzu

Ampul Özellikleri        : Nerox ya da General(2 yıl garantili)

Ampül Renk                : Klasik sarı renk gönderilmektedir. İsteğe bağlı yeşil, kırmızı, mavi renk seçenekleri mevcuttur. 

Kablo Özellikleri         :  3 yıl garantili, bakır iletken, 2m uzunluk, açma-kapama anahtarı

Kablo Renk                 : Beyaz, siyah

Kullanımı                     :  9-12 m² odalar için idealdir.

Taban maddesi           : Doğal Ahşap

'' Gül desenli tuz lambası '' Anneler günü, öğretmenler günü, sevgililer günü gibi pek çok özel günde tercih edilen yüzey işlemeli kaya tuzu lambasıdır.  

Gül Desenli Tuz Lambası

Bugünlerde gerek ev dekorasyonunda gerekse kullanım alanında popüler hale gelen tuz lambalarının kullanımı her gün daha da artmaktadır. Şıklığı ve sağlığa faydaları gibi özellikleri ile ön plana çıkan tuz lambası modelleri hem yetişkinleri hem de çocukları cezp ediyor niteliktedir.

Tuz Lamba Nedir? Nasıl Üretilir?

Tuz lambanın ana maddesi kaya tuzudur. El işçiliği ile oyula kaya tuzuna şekil verildikten sonra içine bir ampul yerleştirilmektedir. Böylece tuz lambası üretimi yapılmaktadır.

Kristal Tuz Lambanın Özellikleri

Kaya tuzu kullanılarak tamamen doğal olarak el işçiliği ile üretilen kristal tuz lamba içine mum ya da genellikle ampul konulmaktadır ve böylece tuz lambasının etrafa ışık saçması sağlanırken bulunduğu ortama da şıklık katan tuz lambalar zarafetinin yanı sıra sağlık açısından taşıdığı faydaları ile de gözde bir işlevsel eşya olarak ilgi görmektedir.

Tuz Lambasının Akıl Almaz Faydaları

Kaya tuzunun en önemli özelliklerinden birisi ısısı yükseldiğinde çevresine eksi iyon enerjisi yaymaktadır. Bu iyon enerjisi astım ve alerji hastalığı olan bireylerin hastalığına olumlu yönde etki ederken bu enerji hastalıkların doğal yollar ile tedavisinde de kullanılmaktadır.

Tuz lambalarının bünyesinde bulunan eksi iyonlar bulundukları ortamın havasını temizlerken bireylerin temiz hava solumasını sağlamaktadır. Bir çok uzmanın tuz lambanın sağlığa faydalarına yönelik yaptığı açıklamalar doğrultusunda sağlık alanında kullanımı iki bin yıl öncesine kadar dayanan kaya tuzunun günümüzde bir çok farklı modelleri üretilmektedir.

Muhteşem Tasarım: Gül Desenli Tuz Lamba

Kullanışlılığı, sağlıklı olması ve ev dekorasyonunda muhteşem bir görüntü sağlaması ile gönülleri fetheden bir ürün olan gül desenli tuz lamba el işçiliği ile üretilen tuz lamba modellerinden birisidir. Ev dekorasyonunda yardımcı unsur olarak kullanılabileceği gibi anneler gününde annenize, öğretmenler gününde öğretmeninize, kızınıza ya da sevgilinize alınabilecek en güzel, en anlamlı, en kullanışlı hatta en sağlıklı ürünlerden birisidir.

Muhteşem el işçiliği ve harika desen çalışması ile gecenizi aydınlatacak olan gül desenli tuz lamba aynı zamanda havanızı temizler, sizi hastalıklardan korur ve evinizde bambaşka bir atmosfer yaratır.

Özel el işçiliği olan kaya tuzu lambası fiyatları lambaların desenine, işçiliğine ve boyutuna göre farklılık gösterebilmektedir.

Çankırı tuz lamba markasına ait Gül negatif iyon lambasını , yüzey işlemeli tuz lamba kategorisinden indirimli fiyatlarda satın alabilir, dört tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

Gül Desenli Tuz Lambası

Gül Desenli İyon Lambası

Tescilli Marka        : Çankırı Tuz Lamba

Ortalama Ağırlık    : 3 Kg

En                           : 14 cm

Boy                         : 21 cm

Ürün Kalınlığı         : 5 cm

Faydası ve Özelliği : Gül desenli kaya tuzu lamba çeşidi daha çok hediye amacıyla sipariş edilen modeller arasında yer almaktadır.

Bir Yorum Yaz

 
Yorumlar(1)
2017-05-18

8 tane gülün olduğu baskılı lamba yaptırmak istiyorum

Çok hoş bir ürün:)) Bizim özel günümüz 8 Nisan. Acaba bu baskılı kaya tuzlu lambaya 8 tane gülün olduğu baskı istiyorum. Olursa almak istiyorum.

  • Bu yorum faydalı mıydı?
  • (0) (0)

Yorumunuzu Yazın!

 
TAKSİT SEÇENEKLERİ

Taksit seçenekleri gelecek.

 
Soru

Bir Soru Sorun

capthca

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu